Duplex te koop in Blankenberge voor € 549.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LML4F)
- Prijs € 549.000
- Adres de Smet de Naeyerlaan 159 / 501, 8370 Blankenberge
- Type Duplex (Appartement)
- Woonopp. 158 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Bouwjaar 2015
- EPC 105 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.172
Op een uitzonderlijk gegeerde ligging, pal aan het stadscentrum op wandelafstand van het strand, de Zeedijk, de jachthaven en het station, bevindt zich dit opvallend ruim en stijlvol duplexappartement in residentie Bor D'O.
Gelegen op de vijfde en zesde verdieping combineert deze eigendom ruimte, kwaliteit en klasse op een bijzonder elegante manier.
Bij het betreden van het appartement komt u in een ruime inkomhal met vestiaire, gastentoilet en praktische berging. Van hieruit bereikt u de lichtrijke leefruimte met open keuken en gezellige eethoek. De moderne keuken is volledig uitgerust met kwalitatieve toestellen. Dankzij de grote raampartijen en de twee terrassen geniet u hier van een overvloed aan natuurlijk licht en van een prachtig open zicht.
Op deze verdieping bevindt zich tevens een volwaardige slaapkamer met aansluitende badkamer, uitgerust met een ligbad en dubbele wastafel.
Via de houten trap bereikt u de bovenverdieping. Daar vindt u een nachthal met praktische bureauruimte, twee ruime slaapkamers en een tweede badkamer met douche en wastafel.
Dit instapklare appartement werd afgewerkt met oog voor detail en kwaliteit. Verder beschikt het over centrale verwarming op aardgas, dubbele beglazing en een conforme elektrische installatie. De privatieve kelder biedt bovendien extra bergruimte.
Bent u op zoek naar een ruim duplexappartement op een toplocatie aan de kust? Laat u charmeren door dit unieke aanbod en plan vandaag nog uw bezoek.
Troeven
* Bijzonder ruim appartement
* Topligging nabij zee, jachthaven en station
* Zonnige terrassen met open zichten
* Energiezuinig en kwalitatief afgewerkt
* Slaapkamer en badkamer op benedenverdieping
1)Stedenbouwkundige bestemming: Wg: Woongebied
2)Beschermd erfgoed: neen
3)Geïnventariseerd erfgoed: niet van toepassing
4)Keuringsattest elektriciteit: ja (conform)
5) Renovatieverplichting: neen
6) Overstromingsrapport:
Het onroerend goed is gelegen in:
een afgebakend overstromingsgebied / een afgebakende oeverzone:neen
Een risicozone voor overstromingen:neen
een signaalgebied met bouwvrije opgave: neen
7) Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 85 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar