Project in Blankenberge vanaf € 329.900
(Zimmo-code: 100521M)

618
Keer bekeken
8 keer
Favoriet project
Populariteit
140 dagen
Op Zimmo
43 dagen geleden
Laatste update

Zwarte leeuwstraat 1, 8370 Blankenberge

Zimmo-code: 100521M

Prijs € 329.900
  • Prijs € 329.900
  • Adres Zwarte leeuwstraat 1, 8370 Blankenberge
  • Type Project
  • Woonopp. vanaf 91 m²
  • Grondopp. vanaf 99 m²
  • Slaapkamers op aanvraag »
  • Bouwjaar 2026
  • EPC Bekijk info

Welkom in Residentie 'de Witte Lelie', een hedendaags nieuwbouwproject bestaande uit onder andere 13 appartementen, waar PRACHTIGE ARCHITECTUUR en energiezuinig wooncomfort samengaan met de PERFECTE ligging en voldoende RUIMTE op wandelafstand allerhande winkels en het openbaar vervoer! Dankzij de goeie oriëntatie kunt u hier zalig GENIETEN van voldoende ZONlicht in een mooie omgeving waar elke koper één of meerdere garageboxen kan aankopen!

Het spreekt voor zich dat de residentie PERFECT gelegen is. De architect en de bouwheer hebben bewust gekozen voor voldoende RUIME appartementen met veel WOONCOMFORT met een KWALITATIEVE afwerking, waar elk appartement beschikt over 2 of 3 slaapkamers. Bovendien beschikken er een aantal appartementen over 2 badkamers en 2 of 3 terrassen! Dit project is werkelijk een investering in uw toekomst aangezien u ENERGIEZUINIG (verwarming  via geothermie / zonnepanelen) kunt leven. Kortom, een project met zeer veel TROEVEN, aangezien dit project bovendien ook in aanmerking komt voor 6% btw (ipv 21% btw), ook voor INVESTEERDERS!

Contacteer CENTRO Vastgoed voor meer informatie over de beschikbare appartementen en het inzien van de bouwplannen van dit unieke nieuwbouwproject: Toon nummer -

Indeling

Gelijkvloers

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 329.900 * 2

Verdieping 1

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 339.900 * 2

Verdieping 2

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement * 2
Appartement € 325.000 * 2

Verdieping 3

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 398.000 * 2

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.