Woning te koop in Bomal-sur-Ourthe voor € 322.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOR45)
- Prijs € 322.000
- Adres Rue du Nofiot / 12A4, 6941 Bomal-sur-Ourthe
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 172 m²
- Grondopp. 226 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 41 kWh/m²
-
Energieklasse
- Virtueel bezoek Klik hier
MCA Immobilier stelt u lot 12A/4 voor, de ruimste halfopen woning van rij 12a, met 172,08 m² bruto op een genereus perceel van 226,16 m², met private tuin en tuinhuis inbegrepen in de verkoopprijs.
Licht en goed ingedeeld, biedt de woning op het gelijkvloers een ruime leefruimte van 42,30 m² met uitzicht op de tuin, een inkomhal met geïntegreerde vestiaires en technische ruimten. Op de eerste verdieping vindt u twee ruime slaapkamers (15,39 en 13,53 m²), een badkamer, een apart toilet en een nachthal. De zolderruimte is inrichtbaar via opties; de eerste kopers kunnen nog steeds gebruikmaken van deze flexibiliteit en de keuze van binnenafwerkingen.
Vloerverwarming op het gelijkvloers, gecentraliseerd geothermisch warmtenet, regenwaterput van 5.000 liter en geïntegreerde laadinfrastructuur: maximaal wooncomfort met minimaal onderhoud.
Scholen, winkels en openbaar vervoer op wandelafstand. Vlotte verbinding richting Luik en Luxemburg.
Plannen, lastenboek en optiescatalogus op aanvraag: Toon nummer Toon e-mailadres.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 1
Verdieping 2
Bebouwing
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 53 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
4680Groupe_1_-_Zones_10a-12a_Unit_12A4.pdf