Rijwoning te koop in Booischot voor € 430.000 met 5 slaapkamers
(Zimmo-code: LKDZB)
- Prijs € 430.000
- Adres Schrieksesteenweg 37, 2221 Booischot
- Type Rijwoning (Huis)
- Woonopp. 280 m²
- Grondopp. 958 m²
- Slaapkamers 5
- Badkamers 1
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1963
- EPC 257 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 468
Uitzonderlijk ruime rijwoning in Heist-Op-Den-Berg met een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 280 m², gelegen op een perceel van 9 are 58. Ondanks het rijwoningkarakter biedt deze eigendom verrassend veel ruimte en comfort, zowel binnen als buiten.
De woning werd grondig en kwalitatief gerenoveerd en is volledig instapklaar. Zo werd onder meer het dak vernieuwd, evenals de keuken en de badkamer (laatste afwerkingen nog nodig), wat zorgt voor een hedendaagse afwerking en modern wooncomfort. De eigendom beschikt over vijf volwaardige slaapkamers, ideaal voor grote gezinnen of wie wonen en werken wil combineren. Ook is er zijn er nog extra ruimtes voor hobby of bureau aanwezig.
De zeer ruime achtertuin biedt tal van mogelijkheden waar rust en privacy hand in hand gaan.
Dankzij de ligging in het centrum bevinden supermarkten, winkels, scholen en openbaar vervoer zich op 5 minuten van het pand, terwijl u ook geniet van vlotte verbindingen naar omliggende gemeenten.
Een unieke opportuniteit voor wie op zoek is naar een ruime gezinswoning met karakter, een centrale ligging en hedendaags comfort.
EPC: 257 kWh/m² UC: 20251215-0003749436-RES-1
Woongebied, Geen vergunning, Geen verkavelingsvergunning, Dagvaarding, Geen Voorkooprecht
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar