Woning te koop in Borgloon voor € 238.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LQ1JB)
- Prijs € 238.000
- Adres Rijkelstraat 31, 3840 Borgloon
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 245 m²
- Grondopp. 705 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1974
- EPC 615 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 934
Deze open bebouwing, gelegen aan de Rijkelstraat 31 in Tongeren-Borgloon, werd gebouwd in 1974 en biedt met een bewoonbare oppervlakte van 245 m² alle ruimte om er een comfortabele gezinswoning van te maken. De woning beschikt over drie slaapkamers en biedt tal van mogelijkheden voor wie graag renoveert en de inrichting volledig wil afstemmen op zijn eigen smaak en woonwensen.
Naast de woning bevindt zich een praktische opslagplaats en ook binnenin is er voldoende bergruimte aanwezig. Hoewel de woning momenteel voorzien is van enkele beglazing en een EPC-label F heeft, vormt ze een uitstekende basis voor een grondige renovatie waarbij u de woning volledig kunt moderniseren en energiezuiniger maken.
Een belangrijke meerwaarde zijn de 21 aanwezige zonnepanelen en de twee thuisbatterijen, die bijdragen aan een lagere energiekost en een duurzamere toekomst.
Bent u op zoek naar een woning met veel ruimte, een stevige basis en volop mogelijkheden om uw eigen woonproject te realiseren? Dan is deze open bebouwing zeker een bezoek waard. Contacteer ons dan snel op het nummer Toon nummer of via Toon e-mailadres.
De vermelde oppervlaktes zijn indicatief. De Woonmakers kan niet verantwoordelijk gesteld worden voor de juistheid van de door haar verstrekte gegevens.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 66 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar
asbestattest (78).pdf