Appartement te koop in Bouillon voor € 250.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LP5DN)
Aangenaam appartement 79 m² met terras, balkon en private parkingplaats in een eigendom gelegen in het centrum van Bouillon-sur-Semois.
Ligt op de tweede verdieping van een appartementsgebouw met lift, gebouwd in 2006.
Het appartement bestaat uit een inkomhal 6.50 m², ingerichte keuken 7 m² open op een leefruimte 31 m² die geniet van overdekt balkon 9 m², bergplaats 2 m², 1 slaapkamer 9 m² en 1 slaapkamer 12 m² met terras aan de achterzijde van het gebouw, badkamer met stortbad 3.50 m² en aparte wc.
Ramen pvc dubbele beglazing, verwarming en waterverwarming met elektriciteit, dag- en nachtteller moet aangepast worden aan de huidige normen, aansluiting internet-tv, parlofoon, beveiligde technische kamer in het gebouw.
Dit goed onderhouden appartement ligt in het centrum, dicht bij de handelszaken en is direct bewoonbaar.
Word bemeubeld verkocht, geniet vanuit de living en het balcon van een uitzicht op het park, de stad, het kasteel, de Semois en de omliggende bossen.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar