Woning te koop in Brecht voor € 699.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LOK1D)
In een rustige, doodlopende straat nabij Sint-Job-in-t-Goor bevindt zich deze uitstekend onderhouden villa uit 1994. De woning combineert een aangenaam ruimtegevoel met een uitzonderlijke woonkwaliteit en geniet dankzij de vele raampartijen van een uitzonderlijke lichtinval. De zuidwest georiënteerde tuin paalt rechtstreeks aan een bosrijke omgeving, wat zorgt voor maximale privacy en een permanent groen-zicht.
De woning werd doorheen de jaren zorgvuldig onderhouden en uitgebreid met een stijlvolle uitbouw die volledig in harmonie staat met de architectuur van de woning. De open indeling en de sterke connectie met de tuin creëren een bijzonder aangename woonbeleving.
Indeling
Bij het betreden van de woning valt meteen het open en lichtrijke karakter van de leefruimte op. De gezellige woonkamer sluit naadloos aan op de halfopen keuken en de ruime uitbouw, waar de grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een prachtig zicht op de tuin en het omliggende groen.
De woning biedt bovendien de mogelijkheid tot comfortabel gelijkvloers wonen. Op het gelijkvloers bevinden zich de master bedroom met dressing en een recent vernieuwde badkamer.
Op de eerste verdieping bevinden zich drie volwaardige slaapkamers, een extra zit- of bureauruimte en een tweede badkamer die naar eigen smaak kan worden opgefrist.
De fraai aangelegde tuin vormt zonder twijfel één van de absolute troeven van dit eigendom. Dankzij de gunstige zuidwestoriëntatie geniet u hier de hele dag van zon en rust. Het zwembad, de praktische bijbouw en het open zicht op het achterliggende groen maken deze buitenruimte tot een ideale plek om in alle privacy te ontspannen of gasten te ontvangen.
Extra:
- Garage
- Zwembad
- Uitbouw voorzien van screens
- Zuidwest georiënteerde tuin
- EPC B - 139 kWh/m² jaar!
Een ideale woning voor wie op zoek is naar rust, ruimte, licht en privacy op een uitstekende locatie nabij Sint-Job-in-t-Goor.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar