Kolenkaai in Brugge vanaf € 347.500
(Zimmo-code: 1004DZY)

5921
Keer bekeken
378 keer
Favoriet project
Populariteit
960 dagen
Op Zimmo
8 dagen geleden
Laatste update

Kolenkaai 37, 8000 Brugge

Zimmo-code: 1004DZY

Prijs € 347.500

Project Kolenkaai is gelegen op een droomlocatie aan het kanaal Gent-Brugge-Oostende. De oppervlakte van maar liefst 10.000 m² biedt ruimte voor energiezuinige appartementen, huizen, handelsruimtes en heel wat groen. Kolenkaai, da’s een prachtig staaltje architectuur met een hoge ambitie in duurzaamheid.

Kolenkaai staat voor ruim wonen in alle comfort en stijl. De kwalitatieve en hedendaagse afwerking met oog voor detail zie je én voel je elke dag. Voor Kolenkaai werd een Energy Service Company (ESCO) opgericht. Daarmee passen we innovatieve en duurzame hernieuwbare-energietechnieken toe. Zo worden de gebouwen verwarmd en passief gekoeld met warmtepompen die hun energie onder andere uit een BEO-veld halen. Daarnaast plaatsen we zonnepanelen op de daken en zijn alle parkeerplaatsen laadpaalready.

Kolenkaai voorziet een mix van 1, 2 en 3 slaapkamer appartementen. Allen voorzien van een buitenruimte. Daarnaast zijn er ook 10 woningen met elk 3 slaapkamers in de aanbieding. Elke woongelegenheid kan volledig gepersonaliseerd worden naar afwerking toe.

Algemeen:
Prijzen zijn exclusief BTW, verkooprechten, notariskosten en projectgebonden kosten voor nieuwbouw (zoals bv. kosten basisakte en aansluitingskosten)

Contacteer vandaag nog jouw Dewaele makelaar voor meer informatie over dit unieke nieuwbouwproject te Brugge.

Indeling

Gelijkvloers

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 500.000 * 3

Verdieping 1

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 347.500 * 2
Appartement € 352.500 * 2
Appartement € 385.000 * 2

Verdieping 2

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement Verkocht 1

Verdieping 3

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 457.500 * 2

Verdieping 4

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Appartement € 420.000 * 2
Appartement € 687.500 * 3

Verdieping onbekend

    Type Prijs (Excl. kosten) Slpk
Huis € 472.500 * 3

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.