Studio met slaaphoek te koop in Brussel voor € 240.000
(Zimmo-code: LOV9V)
- Prijs € 240.000
- Adres Straat niet gekend, 1050 Brussel
- Type Studio met slaaphoek (Appartement)
- Woonopp. 50 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Badkamers 1
- Bouwjaar 1958
- EPC 188 kWh/m²
-
Energieklasse
- KI € 996
Property One biedt u dit charmante studio aan, ideaal gelegen tegenover het Bois de la Cambre en de Hippodrome, met een uitzonderlijke groene omgeving terwijl het vlakbij winkels, openbaar vervoer en grote wegen ligt.
Het pand bestaat uit een inkomhal met aparte WC, een lichte woonkamer die toegang biedt tot een aangenaam oostgericht terras met een vrij uitzicht op het groen, een volledig uitgeruste keuken en een douchekamer met plaats voor een wasmachine.
Het appartement beschikt tevens over een aparte slaapruimte, ingenieus verborgen achter op maat gemaakte inrichtingen, wat een optimaal wooncomfort biedt zonder de volumes van de woonkamer aan te tasten. Talrijke op maat gemaakte opbergmogelijkheden completeren het geheel harmonieus.
Een kelder in de ondergrondse verdieping voltooit de eigenschappen van dit pand.
Het appartement is in uitstekende staat en vereist geen werkzaamheden. Het is momenteel verhuurd en wordt verkocht met een te respecteren huurcontract.
Een zeldzame kans in een bevoorrechte omgeving, ideaal voor een kwalitatieve investering of voor liefhebbers van groene uitzichten in het hart van de stad.
De oppervlaktes worden indicatief gegeven en de informatie vermeld in deze advertentie is niet-contractueel. Voor meer informatie over de situatie, kijk op onze website: www.propertyone.be
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 48 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar