Woning te koop in Burcht voor € 325.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LPYD1)
- Prijs € 325.000
- Adres Koning Albertstraat 48, 2070 Burcht
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 113 m²
- Grondopp. 132 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 1935
- EPC 202 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 352
Voor verdere info of een vrijblijvende waardebepaling van uw eigendom: Toon e-mailadres of 016 199 340.
Met veel enthousiasme stellen wij u deze instapklare, energiezuinige en recent gerenoveerde (2025) bebouwing voor, uitstekend gelegen in de Koning Albertstraat op de grens van Beveren, Kruibeke en Zwijndrecht.
Deze asbestveilige gezinswoning onderging in 2025 een grondige renovatie en combineert een eigentijdse afwerking met een zeer gunstige energetische basis.
Zo werd het hoofddak vernieuwd in 2021 en het bijgebouw voorzien van een nieuw dak in 2026.
Verder beschikt de woning over HR-PVC-ramen met dubbele beglazing, een recente condensatieketel op aardgas en vloerverwarming.
Dankzij deze en de andere uitgevoerde renovaties behaalt de woning een mooie EPC-score C, bovendien op de grens met een EPC-label B.
Bij het betreden van de woning valt meteen het oog voor detail en veiligheid op, mede dankzij de geïnstalleerde video- en parlofoon en camera's.
De functionele indeling biedt een bewoonbare oppervlakte van 113 m² op een perceel van 132 m².
Op het gelijkvloers vindt u een gezellige leefruimte, een modern afgewerkte badkamer die voorzien is van een toilet en een volledig uitgeruste keuken die uitnodigt tot gezellig koken.
Daarnaast beschikt de woning over een droge kelder die voor de nodige extra opbergruimte zorgt, en een ingebouwde waterverzachter.
Comfort en praktisch nut gaan hier hand in hand dankzij de gesloten garage met één staanplaats, waar zich tevens de aansluitingen voor de wasplaats bevinden, in de tuin vindt u nog 2 extra staanplaatsen (ingang allen via de Prins Boudewijnstraat).
Op de verdieping en tussenverdieping bevinden zich drie volwaardige, lichtrijke slaapkamers.
Buiten kan u in alle rust genieten op het gezellige terras, de ideale plek om te ontspannen na een drukke werkdag.
Mis deze unieke kans niet en plan vandaag nog uw bezoek.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar