Appartement te koop in De Panne voor € 900.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LICOV)
Residentie Edgar Degas verrijst op de hoek van de Markt en de Meeuwenlaan in De Panne, op een locatie die rust en bereikbaarheid combineert. Dankzij de centrale ligging bevinden winkels, horeca en openbaar vervoer zich op wandelafstand, terwijl de drukte van het centrum net buiten beeld blijft. Een ideale uitvalsbasis voor wie centraal wil wonen zonder in te boeten op woonkwaliteit.
Dit duplex penthouse appartement met prachtig terras maakt deel uit van een residentie met 28 wooneenheden, telkens afgewerkt met duurzame en onderhoudsvriendelijke materialen. Elke unit beschikt over vloerverwarming via geothermie, dit systeem benut aardwarmte voor verwarming in de winter én passieve koeling in de zomer. Het ventilatiesysteem D draagt bij aan een aangenaam en energiezuinig binnenklimaat. Ondergronds bevinden zich parkeerplaatsen, garages en private bergingen, met vlotte toegang via twee inkomhallen aan de Meeuwenlaan.
Fenomenaal en groot appartement (157,48 m² bewoonbare oppervlakte) met ruime terrassen (74,11 m²) en prachtig zicht! Ideaal als luxueuze vaste woonst of tweede verblijf.
Indeling:
Verdiep 8: inkomhal met plaats voor vestiaire | afzonderlijk toilet | gigantische leefruimte met open keuken en toegang tot groot terras rondom rond met fenomenale vergezichten | berging met aansluiting voor wasmachine | trap naar bovenverdieping;
Verdiep 9: nachthal | afzonderlijk toilet | berging | master bedroom met balkon en ensuite badkamer voorzien van bad, dubbele lavabo in meubel en toilet | nog twee volwaardige slaapkamers | badkamer voorzien van inloopdouche en dubele lavabo in meubel.
Er is een private kelder en een gemeenschappelijke fietsenberging voorzien. Mogelijkheid tot aankoop van een ondergrondse garage.
Rustig wonen, pal in het centrum van De Panne? Contacteer ons snel voor een afspraak of een bezoek aan het modelappartement.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 110 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 705 /jaar