Handelspand te koop in Deinze voor € 240.000
(Zimmo-code: LR2RL)
- Prijs € 240.000
- Adres Gentstraat 45 / 2, 9800 Deinze
- Type Handelspand (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 90 m²
- Grondopp. op aanvraag »
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1977
- EPC Onbepaald
- Renovatieplicht Van toepassing
Op zoek naar een interessante commerciële investering in het centrum van Deinze? Deze gelijkvloerse handelsruimte, gelegen in de Gentstraat geniet een uitstekende en vlot bereikbare ligging nabij het centrum, winkels, horeca, openbaar vervoer en diverse voorzieningen.
De handelsruimte omvat een ruime commerciële winkelruimte op het gelijkvloers, aangevuld met een praktische voorraadkamer en een ruime kelder wat zorgt voor heel wat extra opslagmogelijkheden.
Momenteel is het pand verhuurd en wordt er een dagwinkel uitgebaat, waardoor deze eigendom meteen een interessante opportuniteit vormt voor investeerders die op zoek zijn naar een handelsruimte met een bestaande huurstroom.
Dankzij de ligging langs de Gentstraat geniet het pand van een goede commerciële visibiliteit en is het zowel met de wagen als met het openbaar vervoer vlot bereikbaar. Een interessante locatie voor wie wil investeren in commercieel vastgoed in Deinze.
Het pand valt onder de renovatieplicht.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan