Gemengd gebruik te koop in Deinze voor € 999.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LPRUH)
- Prijs € 999.000
- Adres Kouter 253, 9800 Deinze
- Type Gemengd gebruik (Huis)
- Woonopp. 259 m²
- Grondopp. 4.640 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 2
- Garages 1
- Tuin NW
- Bebouwing open
- Bouwjaar 2019
- EPC 24 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 2.000
- Vrij op onmiddellijk
De woning, gebouwd in 2019, is ontworpen met oog voor flexibiliteit en duurzaamheid. Het modulaire ontwerp maakt het mogelijk om eenvoudig extra ruimtes toe te voegen of bestaande ruimtes aan te passen of te verwijderen. Perfect voor een groeiend gezin of wie zijn woonruimtes wil personaliseren.
3 ruime slaapkamers
2 moderne badkamers
Voorzien van geothermie en driedubbelglas, een energiezuinige en duurzame oplossing voor verwarming en koeling.
Grote raampartijen zorgen voor een overvloed aan natuurlijk licht en een aangename woonbeleving.
Indrukwekkend magazijn en kantoorruimte:
Naast de woning bevindt zich een zeer groot magazijn van maar liefst 200 m², ideaal voor ondernemers, hobbyisten of als opslagruimte. De 50 m² kantoorruimte biedt een professionele omgeving om te werken, vergaderen of klanten te ontvangen. Deze combinatie van wonen en werken op één locatie maakt dit pand uniek.
Tuin en perceel
Het perceel van 4640 m² biedt volop ruimte en privacy. Of u nu houdt van tuinieren, buitenactiviteiten of gewoon geniet van rust en ruimte, deze eigendom heeft het allemaal.
De eigendom wordt aangeboden via de Power-sale formule. . De vermelde prijs is een instelprijs. Voor meer info, gelieve contact op te nemen met de dossierverantwoordelijke.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 107 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 705 /jaar