Kantoor te huur in Diegem voor € 298.239
(Zimmo-code: LLY5X)
Leonardo da Vincilaan 19, 1831 Diegem
Zimmo-code: LLY5X
- Prijs € 298.239
- Adres Leonardo da Vincilaan 19, 1831 Diegem
- Type Kantoor (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. 17.056 m²
- Grondopp. 17.056 m²
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 31/08/2026
Kantoor te huur van 17.056 m² in Diegem.
Perfect gelegen vlak bij de A201 met snelle aansluiting op de E40 en op slechts 2,4 km van luchthaven Zaventem. Ook vlot bereikbaar met het openbaar vervoer: station Diegem ligt op 6 minuten en er is een bushalte vlakbij.
Het Airport Business Center telt drie verbonden torens met privatieve kantoren. Gebouw B biedt maximale zichtbaarheid en spectaculaire uitzichten dankzij de unieke architectuur.
Comfortabel werken volgens WELL: 100% verse lucht, klimaatplafonds (21°C winter / 25°C zomer), 2,7 m plafondhoogte voor optimaal daglicht, fietsenstallingen met douches en kleedruimtes, en groene buitenruimtes en privatieve terrassen van 635 m².
BREEAM Outstanding: energiezuinige LED-verlichting met daglicht- en aanwezigheidsregeling, waterhergebruik, groene daken, slimme ventilatie, premium akoestiek en comfort.
CO₂-neutraal, volledig elektrisch, met lucht-water warmtepompen, zonnepanelen (160 kWp), indigo parking met laadpunten en E-bike oplaadpunten.
Huurders kunnen verder genieten van een auditorium met een capaciteit van ±200 personen, een gedeeld bedrijfsrestaurant, een gezonde sandwich- en juicebar, een koffiezaak, een bar, fitnessfaciliteiten voor actieve medewerkers, evenals douches en kleedruimtes voor medewerkers die met de fiets naar kantoor komen.
Beschikbare kantoorruimtes in Gebouw B variëren van 1.317 m² tot 17.056 m², en bieden flexibele mogelijkheden voor bedrijven van verschillende groottes.
Contacteer PANORAMA B2B voor meer info, plannen of een vrijblijvend bezoek: 0477 09 00 09.