Handelszaak te koop in Diepenbeek voor € 449.000
(Zimmo-code: LM8S1)

663
Keer bekeken
0 keer
Favoriet pand
100%
Transparantie
Populariteit
76 dagen
Op Zimmo
61 uren geleden
Laatste wijziging

Grendelbaan 21, 3590 Diepenbeek

Zimmo-code: LM8S1

Prijs € 449.000
  • Prijs € 449.000
  • Adres Grendelbaan 21, 3590 Diepenbeek
  • Type Handelszaak (Bedrijfsvastgoed)
  • Woonopp. 527 m²
  • Grondopp. 527 m²
  • Handelsopp. op aanvraag »
  • Bebouwing halfopen
  • Bouwjaar 1978
  • EPC In aanvraag
  • Renovatieplicht Niet van toepassing
  • KI € 2.346
  • Vrij op na opzeg huur overeenkomst
  • Virtueel bezoek Klik hier

Zimmo Markt Vergelijking

  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Diepenbeek (Bedrijfsvastgoed) € 531.825
  • Volledig rapport

OPBRENGSTEIGENDOM BESTAANDE UIT WINKELRUIMTE EN LOODS IN DIEPENBEEK
Op zoek naar een investering die onmiddellijk rendement geeft? Dit is uw kans om +- 6% rendement per jaar te creëren. Centraal gelegen op de toegangsweg naar Diepenbeek vindt u op de Grendelbaan 21 deze opbrengsteigendom terug.
De eigendom omvat een winkelruimte van +-252m² aan de voorzijde en achteraan een opslagloods van nog eens +-275 m² aan oppervlakte. Beiden zijn verhuurd aan kwalitatieve huurders met een goede betalingshistoriek.
De ligging is ideaal: vlot bereikbaar vanuit de verbindingswegen en zeer centraal vanuit het centrum van Diepenbeek. Met een goede zichtbaarheid in combinatie met een strategische locatie: een zeker investering voor de toekomst.
De indeling is als volgt:
HANDELSRUIMTE
Het commercieel gedeelte vooraan wordt heden uitgebaat als kledingwinkel en is vooraan voorzien van eigen parkeerplaatsen. De winkelruimte geniet veel daglicht dankzij de ruime vitrines en omvat een 252 m² aan bruikbare oppervlakte. Bij binnenkomst betreed u de winkelruimte zelf, met paskamers en aan de linkerzijde toegang tot de tussenhal. Deze geeft toegang tot het apart toilet, het bureelgedeelte en de stockageruimte. Verder is er nog een technische berging. Mits de ruimte is een andere invulling bij nieuwe verhuring eveneens mogelijk. Dankzij de locatie is verhuren hier geen issue.
LOODS
De opslagloods is bereikbaar via de doorgang links van het gebouw en gelegen aan de achterzijde. Aan de achterzijde van het gebouw, vindt u aan de zijkant een grote automatische poort met een vrije hoogte van 3,50 meter. De poort is automatisch bedienbaar en makkelijk toegankelijk. De hal zelf heeft een oppervlakte van 275 m² en heeft een rechthoekige vorm. De hal is voorzien van een zeer hoog plafond en nieuwe ledverlichting.
Alle units zijn apart verhuurd hetgeen een marktconforme huur hetgeen een interessante jaarhuur genereert. Met een rendement van +- 6%, een investering die meteen loont.
We bezorgen u alle details graag tijdens een persoonlijk gesprek of bezoek met rendementen etc. We begeleiden u graag in dit investeringstraject.
Enkele pluspunten voor u opgesomd:
+ Zeer centrale ligging
+ Verhuurd - onmiddellijk rendement
+ Goede huurders
Wenst u meer informatie of een bezoek ter plaatse? Neem contact op met Sven Vanholst op het nummer Toon nummer of mail naar . We bespreken graag de mogelijkheden.

Financieel

Prijs
€ 449.000 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Indeling

Berging
275 m²

Bebouwing

Bebouwing
halfopen
Grondopp.
527 m²
Woonopp.
527 m²
Opbrengstgebouw
Conditie
Goede staat

Comfort

Verwarming
Aardgas
Verwarming info
Centrale verwarming
Cv-ketel
Gas, Zonneboiler
Centrale verwarming
Aansluiting waterleiding

Documenten / Bestanden

Certificaten

EPC-waarde
In aanvraag
EPC-certificaat nr.
20220502-0002594764-KNR-1
Keuringsverslag elektriciteit

Overstromingen

P-score
D Symbool overstroming
G-score
C
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen
Optionele informatie

Niet overstromingsgevoelig gebied

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
Recente bestemming
Woongebied
Dagvaarding uitgebracht
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning
As built attest

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Goed aanbod
onderwijs
Onderwijs
Goed bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Goed bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Goed bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Redelijk bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info