Appartement te koop in Diksmuide voor € 179.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LJH9O)
- Prijs € 179.000
- Adres Heilig Hartplein 1 / 10, 8600 Diksmuide
- Type Appartement
- Woonopp. 86 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 170 kWh/m²
- Renovatieplicht In aanvraag
- Video Klik hier
Vlakbij de Grote Markt van Diksmuide, het openbaar vervoer, diverse handelaars, grootwarenhuizen en horeca-aangelegenheden bevindt zich dit gerenoveerde appartement. Door zijn centrale ligging is alles op wandelafstand gelegen.
Dit eigendom is ingedeeld in een inkomhal, een lichtrijke woonkamer met een volledig ingerichte keuken, 2 ruime slaapkamers (waarvan één met klein terras), een badkamer (bestaande uit een douchecabine en een wastafel), een technische ruimte/berging en een apart toilet.
Daarnaast beschikt dit appartement over een extra bergruimte op de verdieping -1 en een gemeenschappelijk binnenplaats waarbij je een garage kan bijkopen (23.000 euro).
Het appartement werd recent volledig gerenoveerd. Bouwtechnisch is het voorzien van centrale verwarming op aardgas met een HR-ketel, dubbele beglazing met PVC raamwerk, een EPC label B en een conforme elektrische keuring. Verder werd recent het dak en de lift vernieuwd van deze residentie, waardoor er geen grote kosten gepland staan voor de toekomst.
Op zoek naar een instapklaar appartement in Centrum Diksmuide? Aarzel niet en leg vrijblijvend uw bezoek vast!
Troeven
* Centrum Diksmuide
* Instapklaar
* EPC label B
* 2 ruime slaapkamers
* Mogelijkheid tot aankoop van een garage
1)Stedenbouwkundige bestemming: Wg: Woongebied
2)Beschermd erfgoed: neen
3)Geïnventariseerd erfgoed: Inventaris van archeologische zones
4)Keuringsattest elektriciteit: ja (conform)
5) Renovatieverplichting: neen
6) Overstromingsrapport:
Het onroerend goed is gelegen in:
een afgebakend overstromingsgebied / een afgebakende oeverzone: neen
Een risicozone voor overstromingen: neen
een signaalgebied met bouwvrije opgave: neen
7) Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 55 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 165 /jaar