Appartement te koop in Dilsen-Stokkem voor € 313.232 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LPO7N)
Dit nieuwbouw, gelijkvloers BEN-appartement wordt op dit moment gebouwd in het centrum van Stokkem en maakt deel uit van een ontwikkeling van 3 appartementen en 5 stadswoningen. De 3 appartementen kunnen bovendien gekocht worden aan het verlaagde BTW-tarief van 6% ipv 21%! Vraag gerust meer informatie!
+ E-peil 20
+ Volledig afgewerkt
+ Ruime keuze in afwerkingsmogelijkheden.
+ Drievoudige beglazing, zonnepanelen, warmtepomp, ventilatiesysteem D en vloerverwarming.
+ Kwalitatieve materialen, lokale aannemers en onderaannemers.
+ Incl. autostandplaats
+ Privatieve tuin
+ Ook geschikt voor investeerders dankzij het 6% BTW-tarief!
Indeling:
Via de private inkomdeur komen we in een ruime inkomhal. Deze hal geeft aan beide zijdes toegang tot de 2 slaapkamers. Aansluitend is er een badkamer, een gastentoilet en een wasberging.
Verderop in het appartement bevinden zich de leefruimtes, zo is er een open keuken en een ruime woonkamer met zowel zit-als eetgedeelte. Tenslotte is er een 2de berging en kan men de private, volledig aangelegde tuin bereiken via de woonkamer. Het appartement wordt standaard aangeboden aan E-peil 20.
Bovenvermelde prijs is voor het volledig afgewerkt appartement incl. autostandplaats.
Het appartement is naar eigen keuze af te werken volgens de ruime budgetten vermeld in het lastenboek. Aarzel niet om ons te contacteren voor meer informatie of een persoonlijk gesprek.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 62 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar