Woning te koop in Dudzele voor € 585.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LO7TQ)
- Prijs € 585.000
- Adres West Kapelsesteenweg 110, 8380 Dudzele
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. 729 m²
- Slaapkamers 4
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 2027
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Gelegen op een vlot bereikbare locatie in het charmante Dudzele, langs de Westkapelse Steenweg, geniet deze eigendom van een ideale balans tussen rust en bereikbaarheid. U woont hier in een landelijke dorpsomgeving, met een goede verbinding richting Brugge, Westkapelle/Knokke en de kustregio. Winkels, diensten, openbaar vervoer en belangrijke invalswegen bevinden zich in de ruimere nabijheid, waardoor dit een aantrekkelijke ligging is voor wie comfortabel wil wonen tussen stad, polder en kust.
INDELING VAN DE WONING
GELIJKVLOERS
- Inkomhal- Gastentoilet- Leefruimte met open keuken- Trap naar boven- Berging / Wasplaats- Inpandige garage
EERSTE VERDIEP
- Nachthal met zolderluik- Apart toilet- Badkamer- 4 slaapkamers
ZOLDERVERDIEP
- Zolderruimte
Afbeeldingen zijn steeds illustratief en contractueel niet bindend.
De koper heeft deels nog inspraak in de stijl en afwerking van de woning voor zover deze zaken niet werden vastgelegd door vergunning of bestelling van materialen.
TIP: Hoe sneller U beslist in de bouwfase, des te meer inspraak U heeft in de keuze van materialen en/of afwerking.
ECO-uitvoering dat voldoet aan strenge energienormen.
- Zonnepanelen- Doorgedreven isolatie- Warmtepomp i.p.v. gas- Vloerverwarming- Ventilatie D- Max. E-peil = 30- Elektriciteitsaansluiting : 3 fasen
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 82 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar