Appartement te koop in Edegem voor € 259.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LQ84C)
Nabij het centrum van Edegem vinden we dit gerenoveerd appartement (85m²) met 2 à 3 slaapkamers.
Het gebouw is van 1976 en bestaat uit zes appartementen. Er is geen lift! Doorheen de jaren werd het gebouw steeds goed onderhouden. Het dak is reeds voorzien van isolatie conform de normen van 2020.
Centrale locatie, op wandelafstand van het centrum en in directe nabijheid van openbaar vervoer, winkels, scholen, verbindingswegen enz.
Het appartement zelf beschikt over dubbele beglazing met nieuw, aluminium schrijnwerk (2018) en centrale verwarming op gas (individueel).
Indeling:
We betreden het appartement in de ruime en lichte leefruimte. De grote schuiframen aan de voorzijde zorgen voor veel natuurlijke lichtinval.
Aan de voorzijde bevindt zich de recent vernieuwde Eggo-keuken die voorzien is van alle comfort (ingebouwde oven, spoelbak, kasten, vaatwasmachine, kookplaat + dampkap).
Het slaapgedeelte aan de achterzijde, wordt afgescheiden door de nachthal. Hier is een ingebouwde vestiaire en een vernieuwd gastentoilet.
Er zijn twee slaapkamers en een derde tussenkamer die eveneens als slaapkamer of als bureau of dressing kan dienen..
De badkamer werd volledig vernieuwd en heeft een douche, een badkamermeubel met spiegelkast en aansluiting voor was-en droogmachine.
Inclusief in de prijs is een handige kelderberging.
Mogelijkheid om een garagebox bij aan te kopen achter het gebouw aan € 25.000.
Pluspunten:
·Centrale locatie
·Volledig vernieuwde keuken en badkamer
·Overal nieuwe laminaatvloeren en nieuwe radiatoren
·Individuele meters gas en elektriciteit
·Tussenmeter voor water
·Goed onderhouden gebouw (geen aanstaande kosten, dak reeds voorzien van isolatie)
·Gunstig EPC, asbestveilig, ek conform
EPC 205 kWh/m² jaar
P- en G-score = A
Gem. kost: €130 p/m (syndicus, blokpolis, water, minuterie, onderhoud)
Voor een bezoek terplaatse kan u ons contacteren op het nummer Toon nummer of surf naar www.habicom.be
De waarde van uw woning kennen? Maak een vrijblijvende afspraak met onze habicom-expert in uw buurt.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar
21523EPC.pdf