Appartement te koop in Eeklo voor € 299.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LRIVA)
Dit uniek en centraal gelegen modern appartement is een streling voor het oog door zijn volume en kwalitatieve afwerking!
Een uniek architecturaal concept uitkijkend op de bruisende markt, het 17de eeuwse Belfort en de neogotische kerk. Aan de inkom van het gebouw hebt u direct toegang tot de bushalte en alle leuke winkels en horeca-zaken die Eeklo te bieden heeft. Een vastgoedtopper!
Deze eigendom is zowel interessant als woonst of als intelligent beleggingsvastgoed (ligging) en is zeer praktisch ingericht voor zowel een jong gezin als voor mensen op leeftijd.
U betreedt het appartement via een ruime open inkomhal met een gastentoilet.
Een moderne glazen deur opent de toegang tot de lichtrijke leefruimte met fenomenaal zicht over de Markt. Door het gebruik van extra geluidsarm dubbel glas is er geen lawaaihinder van buitenaf en zodoende is rust verzekerd.
In de gezellige eethoek geniet u van heerlijke gerechten samen met uw gezin. Het aansluitende ruime salon is een fijne plek om tot rust te komen en samen met de familie te genieten van een aperitief met zicht op het reilen en zeilen in het gezellige stadscentrum.
Vervolgens komt u in de volledig uitgeruste keuken met aansluitend een praktische berging.
De tweepersoonsslaapkamer is ruim en biedt eveneens zicht en toegang tot het terras achteraan.
Daarnaast wordt u verrast door een extra ruime badkamer met een douche, een dubbele lavabo en toilet.
De andere slaapkamer is een tweepersoonsslaapkamer met aansluitend een berging voorzien van een lavabo en ingemaakte kasten.
De fietsen kunnen in een gemeenschappelijke berging, op de -1 is er nog een privatieve kelderberging voorzien en verder heeft u de mogelijkheid tot aankopen van een afgesloten garagebox* (* info op kantoor)
Houdt u van een ruim en luxueus appartement dat lichtrijk is? Heeft de stad Eeklo een plekje in uw hart veroverd? Dan is dit uw kans!
Twijfel niet en contacteer ons via het nummer Toon nummer of mail ons via Toon e-mailadres voor een bezoek, wij helpen u graag verder!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping 3
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 63 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar