Woning te koop in Geel voor € 595.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LNAEU)
Straat niet gekend, 2440 Geel Volledig adres op aanvraag »
Zimmo-code: LNAEU
- Prijs € 595.000
- Adres Straat niet gekend, 2440 Geel
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. 11.391 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1935
- EPC 387 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Dit eigendom situeert zich tussen de centra van de bruisende steden Mol en Geel met een goede bereikbaarheid via de Zuiderring.
Dit soort panden zijn de panden die je niet vaak meer tegenkomt. De woning kenmerkt zich door de prachtige hoge plafonds die een zeer ruimtelijk gevoel geven. Vanuit de royale inkomhal heb je toegang tot de zitruimte die door middel van de authentieke dubbele deuren toegang geeft tot de eetkamer. Met de deuren open is dit een mooie open ruimte. De eetkamer sluit aan op de keuken. De hal geeft tevens toegang tot een bureauruimte (momenteel ingedeeld als slaapkamer), de badkamer, een berging en de kelder.
Op de eerste verdieping zijn 4 ruime slaapkamers aanwezig. De tweede verdieping, toegankelijk via een vaste trap, doet momenteel dienst als zolder maar er zijn zeker mogelijkheden tot het creëren van extra kamers.
De grote, inpandige garage met automatische poort biedt plaats aan maar liefst 3 wagens met daarnaast nog extra opslagruimte. Aansluiting voor wasmachine en droger zijn tevens aanwezig in deze ruimte.
Naast de garage is er nog extra opslagruimte, voorzien van een grote toegangspoort.
Als laatste is er de schuur, deze is zeer ruim en is open tot in de nok. Voor de paardenliefhebbers: het is mogelijk om in deze schuur tot 6 boxen te plaatsen.
Dankzij de ruime weide aanpalend aan de woning is het mogelijk om paarden of andere dieren te houden.
Extra:
EPC label D, geen renovatieplicht!
Goede bereikbaarheid via Zuiderring
Het stalgedeelte is uitgerust met gemetste welfsels en een hooizolder
Verwarming op aardgas
Tuinberging
Interesse? Contacteer ons snel!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 82 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar