Handelspand te koop in Genk voor € 750.000
(Zimmo-code: L0GBT)
- Prijs € 750.000
- Adres Europalaan 111, 3600 Genk
- Type Handelspand (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. op aanvraag »
- Handelsopp. op aanvraag »
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar 2022
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Zoek je een unieke locatie voor een trendy horecazaak? Een leuke wijnbar met wijnverkooppunt op hét toekomstige horecaplein in Genk? Of een ander creatief idee waarbij je horeca al dan niet aan verkoop wil koppelen? En dit op een triple A locatie in het bruisende Genk? Dan is dit prachtig horecapand met een exclusieve uitstraling, de ideale marketing locatie!!
Gesitueerd tegenover het befaamde Pepe's, aan de “Place Misere”, profiteert u van een maximale zichtbaarheid, welke de naamsbekendheid van uw zaak ongetwijfeld ten goede zal komen. Bovendien zorgt het hoge aantal passanten voor een continue stroom van potentiële klanten. Genk staat bekend om zijn levendige sfeer en als trekpleister voor zowel lokale bezoekers, als bezoekers van buiten de regio.
Het horecapand is gelegen op het gelijkvloers van een appartementencomplex, bestaande uit 12 appartementen en 3 handelszaken. Het volledige complex is van hoogstaande kwaliteit, zowel wat betreft materiaalkeuze, als de uitstraling van het pand. De buitenafwerking met Cortenstaal zorgt voor een exclusieve look van het hele gebouw.
Deze opvallende architectuur en de grote raampartijen maken van dit horecapand een echte blikvanger. Bovendien bieden de grote ramen niet alleen een overvloed aan natuurlijk licht, maar creëren ze ook een uitnodigende uitstraling voor voorbijgangers.
De horecazaak is 170m² groot en heeft een mooi terras aan de voorkant én de achterkant, dit brengt het totaal op ongeveer 200m2 aan bruikbare oppervlakte. Het pand is helemaal naar eigen smaak en behoeften in te richten. Mocht u liever kiezen voor een totaalinrichting-project, dan is dat bespreekbaar met de projectontwikkelaar. Laden en lossen van horeca benodigdheden kan ongestoord via een servitudeweg (recht van doorgang) aan de achterkant van het gebouw.
Het horecapand wordt verkocht onder het stelsel "btw medecontractant", waardoor de BTW rechtstreekse verrekend wordt. Door dit systeem toe te passen maakt de fiscus een nuloperatie mogelijk. Voorlopig wordt het pand verhuurd als pop-up. Maar het is beschikbaar vanaf de akte.
Kortom dit horecapand met exclusieve uitstraling, gelegen op een tripple A locatie, met een uitstekende zichtbaarheid en toegankelijkheid, is de ideale vestigingsplaats voor ondernemers die hun stempel willen drukken op de horecasector in Genk.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan