Appartement te koop in Gent voor € 540.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LOTL8)
Dit appartement van 120 m² beschikt over een lichtrijke eet- en leefruimte met extra hoge plafonds van 281cm en een rechtstreekse toegang tot het zuidwest gericht terras van 19m² met zicht op het nieuwe stadspark. De woonkamer heeft een open keuken met kookeiland en aansluitend een praktische berging. Via de nachthal heeft men toegang tot de wasplaats, het tweede toilet en de badkamer. Verder beschikt het appartement over drie slaapkamers, waarvan één met en-suite badkamer.
Met +7.700 m² nieuw parkgebied biedt O’Vert een thuis voor jong en oud met een gevarieerd aanbod van appartementen.
Dankzij de nieuwe Verapazbrug werd de stadsring R40 verlegd via de Afrikalaan. Dok Noord krijgt hierdoor een autoluwe kade met éénrichtingsverkeer, een tram en heel veel bijkomend groen.
O'Vert krijgt een aansluiting op het Gentse warmtenet, fotovoltaïsche panelen en geavanceerde ventilatiesystemen. Ondergrondse parkeervoorzieningen bieden een droge en veilige toegang tot uw nieuwe thuis temidden het groen. De combinatie van een topligging, hoogwaardige architectuur en duurzame technieken maakt O'Vert bijzonder aantrekkelijk voor zowel eigenaars-bewoners als investeerders.
Verlaagd BTW-tarief van 6% mogelijk op de volledige constructiewaarde, nu ook voor investeerders.
Het volledige aanbod van O'Vert vind je bij Landbergh, steeds welkom voor een vrijblijvende toelichting via Toon e-mailadres of 09 225 25 24.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 2
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 85 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 43 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar
LANDBERGH - O'vert - indelingsplan E21.pdf