Appartement te koop in Gent voor € 375.000 met 1 slaapkamer
(Zimmo-code: LP523)
Eénslaapkamerappartement op de zevende verdieping met indrukwekkend uitzicht
Op de zevende verdieping van Residentie Goya aan de Tentoonstellingslaan bevindt zich dit gerenoveerde éénslaapkamerappartement. Hier woon je op een strategische locatie, vlak bij het Zuidpark, het Muinkpark en het stadscentrum, met de fly-over die je in enkele minuten naar de belangrijkste invalswegen brengt.
De ligging op hoogte zorgt niet alleen voor een indrukwekkend uitzicht, maar ook voor een overvloed aan natuurlijk daglicht in elke ruimte. De royale volumes, typerend voor de bouwstijl uit de jaren ’70, bieden een aangenaam wooncomfort. Grote raampartijen versterken bovendien het ruimtelijke gevoel dat de oppervlakte van 66 m² al biedt.
De indeling is helder en praktisch: een inkomhal met gastentoilet en vestiaire, links de woon- en eetkamer met open keuken en een klein balkon, rechts een ruime slaapkamer en een aparte badkamer met inloopdouche en wastafel.
Het uitzicht, de zuidwestelijke oriëntatie en de centrale ligging maken dit tot een interessante opportuniteit in een aantrekkelijke prijsklasse.
Dankzij de strategische ligging nabij de belangrijkste invalswegen, de fly-over en het Muinkpark is dit appartement ideaal voor young professionals.
Ook voor ouders van studerende kinderen, investeerders of wie op zoek is naar een eerste thuis in Gent vormt dit een bijzonder interessante opportuniteit.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 51 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar
6_asbestattest Tentoonstellingslaan 41, 9000 ...