Loft te koop in Gent voor € 585.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LR5ST)
Karaktervolle en lichtrijke loft, EPC A. Neem zeker ook een kijkje op: loft11.be
Op de eerste verdieping van het historische Manchestergebouw, de voormalige katoenspinnerij Union Cotonnière (UCO), bevindt zich deze unieke woonopportuniteit. Dit pand is de term ‘loft’ helemaal waardig.
Met een bewoonbare oppervlakte van net geen 200m² en een plafondhoogte van ca. 5m bent u meteen onder de indruk van de ruimte. De originele industriële elementen, zoals het indrukwekkende bakstenen gewelfplafond en de metalen steunpilaren, zijn mooi bewaard gebleven en geven de loft haar uitgesproken karakter.
De leefruimte, gecombineerd met de open keuken, vormen het hart van de loft. Grote raampartijen op het zuidwesten zorgen voor een prachtige, natuurlijke lichtinval tot ‘s avonds. Externe elektrische zonnewering biedt de nodige bescherming tijdens de heetste dagen.
De mezzanine werd in 2017 volledig gerenoveerd en is voorzien van alle comfort. Deze ruimte omvat een open bureau, twee slaapkamers en een badkamer met ruime inloopdouche en vrijstaand bad. De master bedroom is voorzien van een aparte inloopdressing.
De ligging combineert het beste van twee werelden: u bevindt zich op minder dan 10 minuten fietsen van het Gentse stadscentrum, terwijl de uitvalswegen (R4, E17 en E40) vlot bereikbaar zijn. Ook parkeren is geen probleem: onder het complex bevindt zich een ruime parkeergarage met elektrische laadpalen.
Het EPC-label A maakt de woning bijzonder energiezuinig. Hierdoor voldoet de woning reeds aan de energetische doelstellingen voor 2050.
Kortom, deze energiezuinige loft combineert een uitgesproken industriële architectuur met licht, ruimte en hedendaags comfort.
Ontdek meer op loft11.be, plan een bezoek via Toon e-mailadres of bel ons op 0478 29 05 79.
Bent u immo makelaar? Wij appreciëren uw transparantie hierover als u contact opneemt met ons.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Certificaten
Overstromingen
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 403 /jaar