Woning te koop in Gent voor € 245.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LQT0T)
- Prijs € 245.000
- Adres Gangmakerstraat 7, 9000 Gent
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 98 m²
- Grondopp. 38 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 262 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 195
- Vrij op onmiddellijk
INSCHRIJVEN VIA DE WEBSITE MAKELAAR VOOR EEN BEZOEK ; Deze uitstekend gelegen en goed onderhouden woning is de ideale uitvalsbasis voor studerende kinderen of als investering.
Bij het binnenkomen bevindt zich een gezellige gemeenschappelijke leefruimte met zithoek, aansluitend aan de praktische en volledig ingerichte keuken. Op het gelijkvloers is tevens een eerste slaapkamer voorzien.
Op de eerste verdieping vindt u een ruime tweede slaapkamer en een verzorgde badkamer, uitgerust met een lavabo, toilet en douche. De zolderverdieping werd ingericht als een royale derde slaapkamer.
De woning scoort bovendien goed op technisch vlak: de elektriciteit is conform, het EPC behaalt een gunstig C-label en de eigendom is volledig asbestvrij.
Dankzij de topligging, op wandel- en fietsafstand van diverse hogescholen en de Universiteit Gent, is dit een bijzonder interessante opportuniteit voor eigen gebruik of als investering.
Interesse? Schrijf u in voor een bezoek via onze website.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 66 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar