Appartement te huur in Gentbrugge voor € 1.050 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LRKLJ)
Rode-Kruisstraat 2 / B, 9050 Gentbrugge
Zimmo-code: LRKLJ
- Prijs € 1.050
- Adres Rode-Kruisstraat 2 / B, 9050 Gentbrugge
- Type Appartement
- Woonopp. op aanvraag »
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Bouwjaar 2020
- EPC In aanvraag
- Vrij op 01/11/2026
Ontdek dit recent gebouwde (2020) en kwalitatief afgewerkte appartement langs de Brusselsesteenweg. Dankzij de centrale ligging geniet u van een vlotte verbinding met het openbaar vervoer én de belangrijkste invalswegen.
Het appartement omvat een lichtrijke leefruimte met een volledig ingerichte, moderne keuken en praktische berging. Daarnaast beschikt het over 2 slaapkamers, een badkamer met ruime inloopdouche, extra bergruimte en een aangenaam terras.
Extra troef: het appartement is voorzien van zonnepanelen, wat bijdraagt aan een energiezuinig en comfortabel wooncomfort.
* Gelegen op de tweede verdieping
* Gemeenschappelijke kosten: slechts €10/maand
* Zonnepanelen aanwezig
* Gebouw zonder lift
Een recent, instapklaar appartement met een ideale ligging, kwalitatieve afwerking én zonnepanelen – perfect voor wie comfortabel, energiezuinig en praktisch wil wonen!