Woning te koop in Gingelom voor € 240.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LMHWU)
- Prijs € 240.000
- Adres Steenweg 185, 3890 Gingelom
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. op aanvraag »
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1971
- EPC 825 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 803
Deze te renoveren woning, gelegen langs de Steenweg 185 in het centrum van Gingelom, biedt een interessante opportuniteit voor wie op zoek is naar een pand met mogelijkheden op een goed bereikbare locatie.
De woning bevindt zich op wandelafstand van winkels, en andere voorzieningen, wat zorgt voor een praktische en aangename woonomgeving.
Daarnaast is de ligging bijzonder gunstig voor wie zich regelmatig moet verplaatsen: de E40 bevindt zich op slechts zeven minuten rijden, waardoor u een vlotte verbinding heeft naar Luik, Leuven, Brussel (…).
Ook de nabijheid van Sint-Truiden, op ongeveer tien minuten, en Landen, op amper vijf minuten, maakt deze locatie extra interessant.
Bij het betreden van de woning komt u binnen in de inkomhal, die fungeert als centrale toegang tot de verschillende ruimtes op het gelijkvloers.
De zit- en eetkamer sluiten op elkaar aan en vormen samen de leefruimte van de woning.
Aansluitend bevindt zich de keuken, die in verbinding staat met de veranda aan de achterzijde van de woning. Deze veranda kan, afhankelijk van uw plannen, verder worden geïntegreerd in de leefruimte of apart worden ingericht.
De woning beschikt over drie slaapkamers, wat ze geschikt maakt voor een gezin of voor wie extra ruimte nodig heeft.
Eén van de slaapkamers bevindt zich op het gelijkvloers en kan ook gebruikt worden als bureau, hobbyruimte of praktijkruimte.
Dit biedt extra flexibiliteit, zeker voor wie wonen en werken wil combineren.
Op de verdieping bevinden zich de overige slaapkamers, samen met de nachthal en de badkamer.
Verder is er een apart toilet aanwezig in de woning.
De zolderverdieping biedt bijkomende ruimte en kan dienen als opslagplaats. Mits de nodige aanpassingen kan deze ruimte eventueel ook verder worden benut, afhankelijk van de behoeften van de toekomstige eigenaar.
De woning dient gerenoveerd te worden, wat u de kans geeft om het geheel naar eigen indeling, comfort en afwerkingsniveau in te richten.
U kan hierbij rekening houden met hedendaagse normen en uw eigen woonwensen, waardoor u van deze woning een functionele en aangepaste thuis kan maken.
Dit maakt het pand niet alleen geschikt voor eigen bewoning, maar ook als investering met toekomstperspectief.
Bent u op zoek naar een woning met mogelijkheden op een centrale ligging in Gingelom? Neem dan contact op voor meer informatie of om een bezoek te plannen. Dit kan op het telefoonnummer Toon nummer of via mail Toon e-mailadres
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Verdieping 1
Verdieping -1
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 66 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar
Steenweg 185 EPC.pdf