Eengezinswoning te koop in Hamont voor € 239.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LPQ6A)

921
Keer bekeken
9 keer
Favoriet pand
95%
Transparantie
Populariteit
4 dagen
Op Zimmo
4 dagen geleden
Laatste wijziging

Stationsstraat 66, 3930 Hamont

Zimmo-code: LPQ6A

Prijs € 239.000
  • Prijs € 239.000
  • Adres Stationsstraat 66, 3930 Hamont
  • Type Eengezinswoning (Huis)
  • Woonopp. 175 m²
  • Grondopp. 175 m²
  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 1
  • Tuin W
  • Bebouwing gesloten
  • Bouwjaar 1918
  • EPC 241 kWh/m²
  • Renovatieplicht Niet van toepassing

Zimmo Markt Vergelijking

NIEUW TE KOOP in HAMONT:  Charmante, eigentijds/reeds grotendeels gerenoveerde en energiecorrecte (EPC C) 3-4-slaapkamertussenwoning met gerenoveerd dak, vloer leefruimte, keuken, airco, schrijnwerk en dubbele beglazing en een op het westen gericht tuintje met terras, schuur, aan de stadsrand van Hamont op een perceel van 1a 75ca.

PLUSPUNTEN:
+ Goed EPC C: Geen renovatieplicht
+ Asbestveilig
+ Elektra conform
+ Dak en dakisolatie, schrijnwerk, dubbele beglazing, elektra, keuken en vloer leefruimte reeds aangepakt
+ 3-4 slaapkamers
+ Verrassend ruim: ca. 175m2 aan vloeroppervlakte!
+ Locatie in centrum nabij station, scholen, supermarkt, horeca enz.
+ Toch een fijn en rustige tuin met vnl. de middag- en avondzon
+ Eventuele renovaties zouden kunnen met mogelijkheid 6% BTW
+ In deze prijsklasse koopt u eventueel ook een appartement, maar nu heeft u extra slaapkamers en een tuin en de woning is op licht opfriswerk na instapklaar!
+ Beschikbaar: medio september/oktober 2026

Ideaal voor:
+ investeerders die de woning willen verhuren
+ singles, koppels en gezinnen die van huur naar koop willen overstappen of van een appartement naar een huisje met tuin willen.
+ starters

Voor het bouwjaar (1900-1918) heeft de woning een zeer correct EPC C (241 kWh/m2/jaar); dit komt door renovatie en verschillende isolatiemaatregelen die gedaan zijn zoals dakisolatie, nieuw schrijnwerk met dubbele beglazing en investering in een condenserende ketel op aardgas (2016). Daarnaast is alle elektra conform gemaakt (2014) en is de woning asbestveilig.

De woning heeft een gezellige, verrassend ruime en lichte sfeer met een knusse woonkamer met zit- en eetgedeelte, een praktische vernieuwde keuken met koelkast, combimicrogolfoven, vaatwasser, inductiefornuis en afzuigkap, en daarnaast een eventueel te renoveren badkamer (douche, wasbak), waskamer met voorziening wasmachine en droger en een kelder. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, en is de toegang met een vaste trap tot de ruime zolder die met niet al te veel werk kan omgebouwd worden tot extra slaapkamer.  De tuin is voorzien van een fijn terras, schuur en gazon en is er een grondwaterhandpomp.

De ligging van deze woning is werkelijk ideaal, de achtertuin gericht op de avondzon, aan de dorpsrand nabij het station, Posthoorn cultuur- en sportcentrum en de Carrefour supermarkt.  Andere voorzieningen als supermarkt, school, stadspark (met speeltuin) en kinderopvang zijn gelegen op wandelafstand.
De woning is daarnaast gelegen op een steenworp van de grens met Budel (Nederland) aan de stadsrand van Hamont met voorzieningen als AD Delhaize/Aldi/Carrefour, Kruidvat/Zeeman, Huis van het Kind, bibliotheek, stadhuis, bakker, banken, dagbladenwinkel en verschillende eet- en drankgelegenheden en op dinsdag de wekelijkse markt. Bussen met verbinding naar Pelt en Lommel liggen net als het treinstation met directe lijn naar Lommel-Mol-Geel-Antwerpen in de nabijheid.
Daarnaast ligt de grens met Nederland (Weert, Budel, Valkenswaard, Bergeijk) vlakbij net als de uitvalswegen naar Eindhoven, Genk & Hasselt, Mol & Geel en de A2 Amsterdam-Maastricht en E313/E314. Ook de prachtige natuur met bossen en heide die Hamont-Achel (Groote Heide, Haarterheide enz.) en omstreken te bieden hebben, bereik je zeer snel en vlot te voet, per fiets of gemotoriseerd verkeer.

Indeling: zie indeling

Bekijk ook de info als EPC, kadastrale info enz. bij de downloads.

De mooie foto's geven slechts een impressie; u bent welkom om deze woning te bezichtigen en de ruimte en sfeer van de woning.  De kijkdag is gepland op dinsdag 7 juli 2026 van 10.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur.
Bezichtigingen zijn enkel mogelijk op afspraak. Kunt u dan niet dan kijken we graag met u naar een alternatief. Reageer nu online (niet telefonisch)!

Aanbellen bij de eigenaars wordt niet op prijs gesteld.
Neem zeker ook even de moeite om uw financiering te checken met een (Belgische) hypotheekverstrekker indien u dit nog niet heeft gedaan.
Voor de Nederlanders: woningen in België mogen enkel gefinancierd worden via Belgische hypotheekverstrekkers. De regels in België zijn daarentegen ook iets strenger dan in Nederland dus voorbereiding met een Nederlandse hypotheekverstrekker is helaas niet voldoende. Kandidaten die hun financiering in België hebben voorbereid, wekken altijd meer vertrouwen. Wij kunnen u meerdere hypotheekverstrekkers aanbevelen indien u dit wenst.

Laat uw gegevens online hier achter bij interesse en wij nemen spoedig contact met u op, u hoeft niet te bellen.

---

U bent elke dag van harte welkom contact op te nemen met ons, Greet Schuurmans & Erik Schultink, erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar bij 't Huys Vastgoed. Wilt u een huis of een appartement kopen of huren ? Wenst u uw eigendom te verkopen of te verhuren ? Of wenst u gewoon meer informatie over vastgoed, de evolutie in de vastgoedprijzen of over de woningmarkt in Hamont-Achel, Pelt en omstreken ?
Ik sta klaar voor u en zal u met plezier en zonder enige verplichting verder helpen. Bel of mail me nu!
Huizen, appartementen, bouwgronden... kopen, verkopen, huren of verhuren. 't Huys Vastgoed, want... iedereen verdient een 't Huys!

Financieel

Prijs
€ 239.000 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Indeling

Verdieping 0

Badkamer 1
Berging
Keuken 1
Living
Terras
Wc1
Inkomhal
Achtersas
Waskamer

Verdieping 1

Slaapkamer 1
Slaapkamer 2
Slaapkamer 3
eventueel/best nog te voorzien van veluxraam
Wc2
Nachthal

Verdieping 2

Slaapkamer 4
mogelijkheid extra slaapkamer na afwerking, reeds geïsoleerd en voorzien van dakkapel
Zolder1
bereikbaar met vaste trap

Verdieping -1

Kelder

Bebouwing

Bebouwing
gesloten
Renovatiejaar
2023
Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
4
Aantal wc's
2
Grondopp.
175 m²
Woonopp.
175 m²

Comfort

Aansluiting waterleiding
Aansluiting aardgas
Huisdier toegelaten

Overige

Tuin
Orientatie tuin
W

Certificaten

EPC-waarde
241 kWh/m²
EPC-certificaat nr.
20260622-0003900631-RES-2
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Aanwezig, conform

Overstromingen

P-score
A
G-score
A
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen
-

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
Recente bestemming
Woongebied
Dagvaarding uitgebracht
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning
As built attest
Rechterlijke herstelmaatregel opgelegd
Bestuursdwang opgelegd
Last onder dwangsom opgelegd
Minnelijke schikking aangegaan
Maatregelenregister

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Kostenraming voor dit pand circa € 66 /mnd Meer info

  • Brandverzekering circa € 40 /mnd
  • Familiale verzekering circa € 7 /mnd
  • Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Redelijk aanbod
onderwijs
Onderwijs
Redelijk bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Goed bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Slecht bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Redelijk bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info