Penthouse te koop in Harelbeke voor € 749.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LK4TA)
Op zoek naar een penthouse te koop in Harelbeke? Aan de gegeerde Banmolens geniet u van prachtige vergezichten over de Leie, in een rustige omgeving en toch centraal met super vlotte bereikbaarheid. Deze penthouse heeft een ruime bewoonbare oppervlakte, is uitzonderlijk lichtrijk dankzij grote raampartijen en werd hoogkwalitatief afgewerkt. Bovendien is het pand 100% instapklaar, met opvallend veel ingemaakte kasten en opbergruimte.
De penthouse is verdeeld over de twee bovenste verdiepingen. Er is een trap, maar alles kan ook met de lift, die zowel op verdieping 5 als 6 stopt.
Indeling: op de 6de verdieping bevindt zich de inkomhal met gastentoilet, de lichtrijke leefruimte met volledig ingerichte open keuken en een aangenaam zonneterras met uniek uitzicht. Via lift of trap bereikt u de 5de verdieping met praktische bergruimte, een master bedroom met ingemaakte kasten en ensuite badkamer (dubbel lavabomeubel, ligbad en dubbele douche), een 2de slaapkamer met ensuite douchekamer en mogelijkheid tot bureauruimte.
Troeven:
Zalige volumes
Prachtige vergezichten
Rustig gelegen langs het water
Vlotte bereikbaarheid naar stadscentra (Harelbeke, Kuurne en Kortrijk)
Instapklaar
Unieke opportuniteit
Mogelijkheid tot garage en/of staanplaats.
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: nee
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 554 /jaar