Appartement te huur in Hasselt voor € 950 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LR0QN)

0
Keer bekeken
4 keer
Favoriet pand
93%
Transparantie
Populariteit
8 uren
Op Zimmo
8 uren geleden
Laatste wijziging

J.S. Bachlaan 3, 3500 Hasselt

Zimmo-code: LR0QN

Prijs € 950
  • Prijs € 950
  • Adres J.S. Bachlaan 3, 3500 Hasselt
  • Type Appartement
  • Woonopp. op aanvraag »
  • Slaapkamers 2
  • Badkamers 1
  • Bouwjaar 2010
  • EPC 181 kWh/m²

Zimmo Markt Vergelijking

  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Hasselt (Appartement, 2 slpk) € 1.029,16
  • Volledig rapport

In de Tesch, gelegen in de driehoek Luikersteenweg, Sint-Truidersteenweg en de grote ring vinden we in de JS Bachlaan aan huisnummer 3 dit leuke en eigentijdse dakappartement. Scholen, winkels, het openbaar vervoer (bus/station), de grote ring, de E313… Het is allemaal in de directe omgeving of vlot te bereiken waardoor de ligging werkelijk ideaal is. Zowel wat betreft bereikbaarheid richting Hasselt-centrum of voor pendelaars (trein/auto) en bovendien zonder de nadelen hiervan te ondervinden door de rustige ligging.

De indeling van het appartement is als volgt: via de centrale inkomhal kom je in het appartement en kan je naar de woonkamer met open keuken en de bijhorende aparte berging (met daarin de CV en aansluitingen voor wasmachine + droogkast), er is een apart toilet, 2 slaapkamers en de badkamer (met lavabo/bdk-meubel en een bad voorzien van  douchemogelijkheid). Momenteel doet de 2de slaapkamer dienst als bureel maar ze is zeker voldoende groot om als volwaardige 2de slaapkamer te fungeren.

De living heeft ramen in 2 gevels waardoor er bij een minder zonnige dag toch nog veel licht in het appartement valt. Bovendien is er mooi en ver zicht op groen, je kan er van genieten door het grote schuifraam of vanop het terras. Er is staat geen ander gebouw in het zicht zodat het aangenaam genieten is van het wijdse zicht en het daardoor bovendien ook aangenaam vertoeven is op het terras.

Het appartement beschikt eveneens over een privatieve en afsluitbare buitenberging op dezelfde verdieping (maw geen op en af geloop naar de kelder) en een ondergrondse autostandplaats.

In totaal beschik je door de optimale indeling van dit appartement over ong 96m2, er zijn weinig verloren meters waardoor alle kamers zeker voldoende groot zijn. Door de 2 berguimtes is er ook voldoende plaats om voorraad en poetsmateriaal op te bergen. Door een goed beheer kan de deelname van de huurder in de maandelijkse kosten worden beperkt tot slechts 39 €.

Het appartement is beschikbaar vanaf de 2de helft van september 2026. Je kan je alvast kandidaat stellen via een reactie op deze advertentie.
Reactie's aub enkel via e-mail / requests please only by e-mail

Financieel

Prijs
€ 950
Maandelijks
€ 39

Indeling

Verdieping 2

Badkamer 1
met badkamermeubel incl lavabo, bad met douchemogelijkheid
Berging
Keuken 1
open keuken met afscheiding
Living
Slaapkamer 1
Slaapkamer 2
Terras
Wc1
Inkomhal

Bebouwing

Aantal badkamers
1
Aantal slaapkamers
2
Aantal wc's
1
Aantal parkings
1
Grondopp.
96 m²
Conditie
Goede staat

Comfort

Type keuken
Geïnstalleerd
Verwarming
Aardgas
Beglazing
Dubbel
Aansluiting waterleiding
Aansluiting aardgas

Overige

Instapklaar

Certificaten

EPC-waarde
181 kWh/m²
EPC-certificaat nr.
20260814-0003933848-RES-1
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Aanwezig, conform

Overstromingen

P-score
B
G-score
B
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
Afgebakende oeverzone
Risicozone voor overstromingen

Mobiscore

Hoe bereikbaar is deze locatie te voet of met de fiets?
openbaar_vervoer
Openbaar vervoer
Uitstekend aanbod
onderwijs
Onderwijs
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets
winkels_en_diensten
Winkels & diensten
Goed bereikbaar te voet of met de fiets
ontspanning_sport_en_cultuur
Ontspanning, sport & cultuur
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets
gezondheid_en_zorg
Gezondheid & zorg
Zeer goed bereikbaar te voet of met de fiets

Zimmo Markt Vergelijking Meer info