Appartement te koop in Hasselt voor € 454.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: KBWQ8)
- Prijs € 454.000
- Adres Gelatineboulevard 4, 3500 Hasselt
- Type Appartement
- Woonopp. 117,40 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Tuin ZW
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 0 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Prachtig appartement B21.602 in residentie CityGarden is op de 6de verdieping gelegen en heeft een opp. van ca. 117 m². Het app. omvat een inkom met gastentoilet, berging, badkamer, apart toilet, 2 slpk., leefruimte met keuken en W-georiënteerd ruim terras (ca. 35 m²) met zicht op de binnentuin. Het appartement is voorzien van vloerverwarming en warmtepomp. De verwarming gebeurt via een eigen warmtenet (KWO-systeem met warmtepomp) dat in de zomer tevens ook voor koeling zorgt. Je wagen parkeer je vlot en gemakkelijk ondergronds.
Bij elk app. hoort een ondergrondse autostaanplaats en/of garagebox. Deze dient apart bij aangekocht te worden. Verder kun je een kelderberging of oplaadpunt bijkopen.
Vrije keuze bij verschillende leveranciers voor de binnen afwerking (vloertegels, badkamer & keuken, etc.) Meer info? Contacteer onze sales consultants Inge Vancluysen of Marisa Marasco op het nr. 011 41 33 23.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar