Appartement te koop in Heist-aan-Zee voor € 725.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LQD57)
Op een uitstekende locatie aan het Kinkhoornplein bevindt zich dit charmante en instapklare appartement, ideaal voor zowel eigen bewoning als tweede verblijf. Gelegen in een rustige en aangename omgeving, geniet u hier van een perfecte combinatie van comfort, bereikbaarheid en nabijheid van alle voorzieningen.
Het appartement beschikt over een lichtrijke leefruimte met aansluitend een functionele keuken, uitgerust met de nodige toestellen en voldoende opbergruimte. De keuken beschikt nog over een berging.
Verder omvat het appartement twee volwaardige slaapkamers. De masterbedroom beschikt over ingemaakte kasten alsook een eigen badkamer. In deze badkamer bevinden zich een toilet, douche, lavabo en sauna. De tweede slaapkamer is ook een volwaardige slaapkamer met een eigen douchekamer. Verder is er nog een gastentoilet aanwezig alsook een privatieve kelder.
Dankzij de centrale ligging op het Kinkhoornplein bevinden winkels, openbaar vervoer en recreatiemogelijkheden zich op wandelafstand.
Troeven van dit appartement:
Centrale en gegeerde ligging
Lichtrijke leefruimte
Praktische indeling
Ideaal als hoofdverblijf of tweede verblijf
Nabij alle voorzieningen
Bent u op zoek naar een comfortabel appartement op een toplocatie? Neem dan snel contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 554 /jaar