Flat te koop in Herent voor € 279.000
(Zimmo-code: LP4QN)
- Prijs € 279.000
- Adres Wildemansweg 6 / 0103, 3020 Herent
- Type Flat (Appartement)
- Woonopp. 50 m²
- Slaapkamers op aanvraag »
- Badkamers 1
- Bouwjaar 2010
- EPC 75 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Op een uitstekende locatie aan de Wildemansweg in Herent bevindt zich deze gezellige en energiezuinige flat op de eerste verdieping van een verzorgd en goed onderhouden gebouw. Dankzij de nabijheid van Leuven, de Mechelsesteenweg en de E314 geniet u hier van een uitstekende bereikbaarheid. Bovendien bevinden het station van Herent, winkels, scholen en andere voorzieningen zich op wandelafstand.
De flat werd praktisch ingericht met een aangenaam open gevoel als centraal uitgangspunt. Via de inkomhal met afzonderlijk toilet komt u terecht in de lichtrijke leefruimte met open keuken en semi afgescheiden slaapruimte. De slimme indeling zorgt voor een ruimtelijk gevoel en een comfortabele woonbeleving. Verder beschikt het appartement over een badkamer met douche en wastafel, waar zich eveneens de privatieve gasketel en waterverzachter bevinden. Daarnaast is er een gemeenschappelijke fietsenstalling aanwezig en profiteert u van zeer lage maandelijkse lasten.
Met een EPC-label A en een conforme elektrische installatie voldoet deze eigendom aan de hedendaagse normen op het vlak van energiezuinigheid en veiligheid. Kortom, een gezellige en instapklare flat op een uitstekende locatie, ideaal voor starters of investeerders die op zoek zijn naar een zorgeloze eigendom met een open karakter en een uitstekende bereikbaarheid.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 52 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 24 /mnd
- Familiale verzekering circa € 6 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 258 /jaar
Certificaat-20260217-0003804864-RES-1 DO.pdf