Woning te koop in Heule voor € 315.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LP050)
- Prijs € 315.000
- Adres Peperstraat 140, 8501 Heule
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 150 m²
- Grondopp. 315 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 55 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 290
- Vrij op 01/08/2026
Op een toplocatie bevindt zich deze smaakvol gerenoveerde rijwoning die comfort, ruimte en energiezuinig wonen perfect combineert. De woning beschikt op het gelijkvloers over een inkomhal met polyvalente ruimte ideaal als bureau of fietsenberging, een apart toilet, een ruime berging/wasplaats, een moderne leefkeuken en een lichtrijke leefruimte met prachtig zicht op de ruime tuin.
Op de eerste verdieping vindt u 3 volwaardige slaapkamers, een apart toilet en een stijlvolle badkamer uitgerust met zowel een ligbad als een douche.
Extra troeven zijn de vloerverwarming in de volledige woning, volledig nieuw dak, warmtepomp, de uitstekende ligging en de regenwaterput van 6.000 liter.
Een ideale gezinswoning voor wie op zoek is naar ruimte, comfort en een rustige maar centrale ligging. Zeker een bezoek waard!
Meer info of plan je bezoek via Toon e-mailadres of www.immobeguin.be
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar