Villa te koop in Houthalen voor € 695.000 met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LR59N)
- Prijs € 695.000
- Adres Straat niet gekend, 3530 Houthalen
- Type Villa (Huis)
- Woonopp. 380 m²
- Grondopp. 1.899 m²
- Slaapkamers 3
- Tuin ZW
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1999
- EPC 183 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Prachtige Villa op 9 Are 63ca – 380 m² woonluxe! + Naastliggende Bouwgrond voor open bebouwing van 9 Are 35ca – samen 18Are 99ca.
Aan de “Ontginningsstraat 27 ” te Houthalen vinden we deze villa op een Z-ZW perceel van 9Are63ca. Ze dateert van bj. 1999. De ligging is zeer gunstig en centraal, met een uitstekende verbinding naar Zonhoven-Hasselt en Genk. Eveneens ligt het op-en afrittencomplex van de E314 op een boogscheut. Ernaast bevindt zich een mooie bouwgrond voor een open bebouwing met een perceeloppervlakte van 9 Are 36ca. De bouwgrond doet momenteel dienst als uitbreiding van de tuin. Belangrijk om vermelden: de vermelde prijs is voor het geheel! En wanneer je het aanbod grondig bekijkt doet het ons denken aan een vrijstaand landhuis uit Zuid-Frankrijk, zeker in combinatie met de prachtige “groen” tuin die rust en privacy garandeert.
Voor wat de villa betreft:
Het gaat om een zeer degelijke woning met een woonoppervlakte van maar liefst 380 m² De woning werd door de jaren heen zeer goed onderhouden en is alzo instapklaar! Eveneens werd er op energetisch ook telkens met zeer goede materialen gewerkt. Getuige hiervan is het lage EPC van 183 KWh/m², dus energielabel B. Dit is mede mogelijk door de goede isolatie, de zonnepanelen die 5750 Wattpiek genereren ( van 2021) en de warmtepompboiler.
Indeling gelijkvloers:
Hal
Gastentoilet
Zeer ruime open leefruimte in Lvorm ( 80m²) en bestaande uit een bureelruimte, de zitkamer, het eetgedeelte en de luxueuze open keuken. Grote ramen bieden een zee van licht. Een warme parketvloer, de houtkachel zorgen voor een gezellige sfeer. Het volledige leefgedeelte hier biedt ook een prachtig zicht op de tuin en verschaft rechtstreeks toegang naar het grote aangelegde terras.
Volledig hypergeïnstalleerde keuken met toestellen van ATAG waaronder combi-stoomoven, microgolf/warmelucht-oven, bakoven,5 pits inductieplaat, vaatwasser en eveneens voorzien van een onverslijtbaar granieten tablet.
Wasruimte/berging
Indeling eerste verdieping:
Nachthal
Bijzonder ruime Masterbedroom ( 32m²) die ook nog ruimte kan bieden aan een inloopdressing
Slaapkamer 2 en 3 zijn eveneens ruim met telkens 20m²
De badkamer is volledig betegeld en voorzien van een hoekbad, een inloopdouche, een lavabo met badkamermeubel en een toilet
Kelderverdieping
De woonst is volledig onderkelderd
Ruime inpandige garage ( zeker geschikt voor 2 grote SUV’s) die bereikbaar is via de statige inrit links van het huis en voorzien van een automatische sectionaalpoort.
Een atelier (mancave)
Een fitnessruimte/berging
Tuin:
De tuin is een ware streling voor het oog met leuke te ontdekken plekjes voor elk moment van de dag. Het is er zalig vertoeven. Elke seizoen schaft als het ware verschillende taferelen die lijken op een levend canvas.
Een absolute blikvanger is de mooi geïntegreerde vijver, die samen met de volwassen beplanting een uitzonderlijk gevoel van rust, privacy en exclusiviteit creëert en die vanuit zowel de leefruimtes als het terras een prachtig groen uitzicht biedt.”
Voor wat de bouwgrond betreft:
Perceel voor Open bebouwing
Straatbreedte 25 meter op 36 meter diep!
9Are36ca
Doet momenteel dienst als uitbreiding van de bestaande tuin.
Kortom: Een uiterst comfortabele, instapklare villa voor jaren zorgeloos woonplezier en de mogelijkheid om direct mee te investeren in de naastliggende bouwgrond. U bepaalt zelf wie er al dan niet langs u komt wonen! Bovendien is het geheel zonder meer een echte waardevaste investering. Voor een bezichtiging of verdere info bel gerust: Toon nummer ( Tom Muermans).
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 1
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar