Appartement te koop in Houthulst voor € 216.125 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOPMQ)
- Prijs € 216.125
- Adres Jonkershovestraat 2 - B / 001, 8650 Houthulst
- Type Appartement
- Woonopp. 88,30 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Tuin N
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
Gezellig gelijkvloers appartement met 2 slaapkamers, tuin en terras
Dit gelijkvloerse appartement heeft alles in huis voor wie comfortabel en zorgeloos wil wonen. De leefruimte is gezellig ingericht en sluit mooi aan op de open keuken, waardoor je een aangename plek krijgt om te koken, eten en ontspannen.
Dankzij de grote ramen geniet je van veel natuurlijk licht en heb je rechtstreeks toegang tot het terras. Van daaruit loop je zo door naar de tuin: ideaal om buiten te eten, een aperitiefje te nemen of gewoon rustig te genieten van wat groen.
Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, perfect als slaapkamer, bureau, logeerkamer of kinderkamer. Verder zijn er een badkamer, apart toilet en praktische berging aanwezig.
Een extra troef: aankoop aan 6% btw is mogelijk, mits voldaan wordt aan de voorwaarden.
Kortom: een gezellig en praktisch gelijkvloers appartement met twee slaapkamers, een fijne buitenruimte en een interessant fiscaal voordeel.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 59 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar