Appartement te koop in Houthulst voor € 239.875 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LOPMR)
- Prijs € 239.875,11
- Adres Jonkershovestraat 2 - B / 101, 8650 Houthulst
- Type Appartement
- Woonopp. 93,45 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 1
- Tuin N
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij oplevering
Op zoek naar een gezellig appartement met een slimme indeling en een leuk terras? Dan is dit appartement zeker het ontdekken waard.
De leefruimte vormt samen met de open keuken en eetplaats één mooie, open plek waar je makkelijk kan koken, tafelen en ontspannen. Dankzij de aansluiting op het terras trek je het buitenleven er gewoon bij — ideaal voor een koffie in de ochtend of een aperitiefje na het werk.
Het appartement heeft twee comfortabele slaapkamers, een badkamer, apart toilet en een handige technische berging. Alles zit logisch op zijn plaats, waardoor je hier meteen een praktisch en gezellig thuisgevoel krijgt.
Een fijne woonst voor wie houdt van comfort, ruimte en een rustige buitenplek, zonder in te boeten op gebruiksgemak. Ideaal voor een koppel, klein gezin, starter of investeerder.
Een extra troef: aankoop aan 6% btw is mogelijk, mits voldaan wordt aan de voorwaarden.
Kortom: een gezellig en praktisch appartement met twee slaapkamers, een fijne buitenruimte en een interessant fiscaal voordeel.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 59 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 211 /jaar