Villa-landhuis te koop in Jabbeke voor € 1.925.000 met 6 slaapkamers
(Zimmo-code: LNT9W)
- Prijs € 1.925.000
- Adres Oude Bruggeweg 10, 8490 Jabbeke
- Type Villa-landhuis (Huis)
- Woonopp. 440 m²
- Grondopp. 11.732 m²
- Slaapkamers 6
- Badkamers 5
- Tuin Z
- Bebouwing open
- Bouwjaar 1989
- EPC 0 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
Volledig gerenoveerde villa (2022) met 440 m² bewoonbare oppervlakte, gelegen in een beschermd landschap in een groen privé-domein van 11.000 m².
Zodra je het terrein oprijdt via de rustieke kassei-oprit, onder de groene bomengewelven, lijkt de drukte van de stad meteen ver weg. Binnen sluiten de rustige aardetinten en natuurlijke materialen van de luxueuze kamers naadloos aan bij de kleuren van de tuin en het bos, in elk seizoen.
Met 6 slaapkamers, waarvan 5 met eigen douche en toilet (en een dressing in de master bedroom), een woonkamer van 80 m² met panoramisch uitzicht op de tuin, een luxueus afgewerkte keuken, een bureelruimte, een polyvalente ontbijt- of hobbyruimte, een zolder en kelder, een garage voor 4 wagens en een praktisch tuinhuis, biedt deze eigendom een unieke combinatie van rust en modern comfort. Een exclusieve kans voor wie stijlvol wil wonen in een groene privé-oase — met of zonder commerciële uitbating als BnB.
Troeven:
- Toekomstgericht vernieuwd en volledig instapklaar
- Tijdloze, hoogwaardige afwerking en warm, stijlvol maatwerk
- Betoverende tuin en privé-bos, met volledige privacy
- Toplocatie tussen Brugge en de kust, op een steenworp van de Gistelsesteenweg, Jabbeke dorp en de E40
- Volledig vernieuwde technieken (elektriciteit, sanitair, verwarming, airco, ventilatie, isolatie)
- Energiezuinig wonen (EPC B), met warmtepomp, zonnepanelen en laadpaal
- Videofonie, elektronisch toegangsbeheer
- Flexibel gebruik: afhankelijk van de wensen van de bewoners, kunnen 4 kamers optioneel onder BnB formule verhuurd worden. Maar ze werden zo ontworpen dat ze even goed puur als privé-kamers kunnen gebruikt worden, De woning staat momenteel bekend als Melindis BnB (www.melindis.be). Melindis BnB heeft heel hoge waarderingscijfers (9,6 op 10 op Booking.com) en een bijhorende premium prijszetting, wat enorme commerciële perspectieven biedt voor eventuele uitbating, nu of later.
Voor info en bezoek: 0499-264 705
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 113 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 781 /jaar