Eengezinswoning te koop in Jette voor € 350.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LO6WW)

301
Keer bekeken
5 keer
Favoriet pand
Populariteit
21 dagen
Op Zimmo
59 uren geleden
Laatste wijziging

Pannenhuisstraat 63, 1090 Jette

In optie

Zimmo-code: LO6WW

Prijs € 350.000
  • Prijs € 350.000
  • Adres Pannenhuisstraat 63, 1090 Jette
  • Type Eengezinswoning (Huis)
  • Woonopp. 200 m²
  • Grondopp. 95 m²
  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 2
  • Bebouwing gesloten
  • Bouwjaar 1930
  • EPC 424 kWh/m²
  • Energieklasse
  • KI € 1.603
  • Vrij op bij akte na betaling

Zimmo Markt Vergelijking

  • Prijswijzer resultaat Niet gekend
  • Huidige gem. vraagprijs op Zimmo in Jette -
  • Volledig rapport

Deze ruime woning met 5 slaapkamers in Jette is gelegen in een aangename en goed bereikbare woonomgeving en vormt een ideale basis voor wie op zoek is naar een gezinswoning met veel ruimte en mogelijkheden. De woning combineert een praktische indeling met een centrale ligging nabij voorzieningen.

Bij het betreden van de woning kom je in een royale inkomhal met voldoende plaats voor een vestiaire. De leefruimte straalt een warme en gezellige sfeer uit en sluit aan op de keuken met eetkamer, die zich in de achterliggende aanbouw bevindt. Vanuit deze ruimte heb je directe toegang tot de gezellige patio, waar je in alle rust kan genieten van een buitenmoment.

Aansluitend aan de keuken bevinden zich de badkamer, een wasberging en een extra berging, wat zorgt voor een praktische en functionele inrichting van het gelijkvloers.

Via de karaktervolle houten trap bereik je de verdiepingen. Op de tussenverdieping bevindt zich een gastentoilet. De eerste verdieping omvat twee slaapkamers en een extra ruimte die perfect kan dienen als dressing of bureau. Op de bovenste verdieping bevinden zich nog drie volwaardige slaapkamers met oppervlaktes van 11m², 10m² en 10m².

De zolderverdieping is bereikbaar via een uittrekbare trap en kan gebruikt worden als extra opslagruimte.

De woning beschikt over een recente gasketel, geplaatst in 2023, wat een bijkomende troef vormt. Met een EPC van 424 kWh/m² jaar en label G is er ruimte voor energetische optimalisatie, wat tegelijk mogelijkheden biedt om de woning naar hedendaagse normen te brengen.

De ligging is bijzonder gunstig, op wandelafstand van winkels, de Onze-Lieve-Vrouw van Lourdeskerk en het Jardin des Magnolias. Daarnaast is de woning vlot bereikbaar met het openbaar vervoer, waaronder een metrostation in de buurt.

Deze woning biedt een combinatie van ruimte, ligging en potentieel en is uitermate geschikt voor wie een ruime gezinswoning wil inrichten naar eigen smaak. Plan een bezoek en ontdek de mogelijkheden.

Financieel

Prijs
€ 350.000 *
Hypothecair voorstel

* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.

Indeling

Living
24 m²
Keuken 2
14 m²
Slaapkamer 1
14,35 m²
Slaapkamer 2
11 m²
Slaapkamer 3
10 m²
Slaapkamer 4
10 m²
Badkamer 1
14,65 m²
Badkamer 2
Ligbad
Nachthal
7 m²
Terras
Vrijberoep
1 m²
Zolder1
30 m²

Bebouwing

Bebouwing
gesloten
Renovatiejaar
2010
Aantal badkamers
2
Aantal slaapkamers
4
Grondopp.
95 m²
Woonopp.
200 m²
Conditie
Goede staat

Comfort

Type keuken
Geïnstalleerd
Verwarming
Aardgas
Parlofoon
Aansluiting waterleiding
Aansluiting aardgas

Overige

Instapklaar
Douches
1

Certificaten

EPC-waarde
424 kWh/m²
EPC-certificaat nr.
20251217-0000738035-01-7
CO² uitstoot
In aanvraag
Energieklasse
Keuringsverslag elektriciteit
Aanwezig, niet conform

Overstromingen

P-score
-
G-score
-
Effectief overstromingsgevoelig
Mogelijk overstromingsgevoelig
Afgebakend overstromingsgebied
-
Afgebakende oeverzone
-
Risicozone voor overstromingen

Ruimtelijke ordening

Stedenbouwkundige vergunning verkregen
-
Recente bestemming
-
Voorkooprecht op dit goed
Verkavelingsvergunning
-

Andere aankoopbegeleiders in je regio

Maandelijkse aflossing v.a. /mnd

Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info

  • Brandverzekering circa € 40 /mnd
  • Familiale verzekering circa € 7 /mnd
  • Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar

Zimmo Markt Vergelijking Meer info