Handelspand te koop in Kampenhout voor € 695.000
(Zimmo-code: LJXS7)
- Prijs € 695.000
- Adres Ferdinand Verstraetenlaan 43, 1910 Kampenhout
- Type Handelspand (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. 963 m²
- Handelsopp. 140 m²
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1975
- EPC 350 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
Dit commerciële handelspand in Kampenhout is gebouwd op een perceel van 9a 63ca.
Dankzij de uitstekende ligging in de dorpskern, met alle faciliteiten op wandelafstand, geniet het pand van een centrale en vlot bereikbare ligging, ideaal voor ondernemers.
Het gebouw biedt verschillende mogelijkheden voor wie op zoek is naar kantoor- of praktijkruimte in Kampenhout. De binnenindeling is volledig flexibel: alle binnenmuren kunnen weggenomen en gewijzigd worden voor burelen, showroom, vrij beroep,... . Het kantoor is uitgerust met een alarmsysteem, camerabewaking en kogelvrij glas (voorheen bankkantoor).
Bovendien is er voldoende parkeergelegenheid wat deze locatie extra aantrekkelijk maakt!
Dit pand wordt verkocht inclusief het bovenliggend appartement met tuin en garage. Het appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van maar liefst 250 m² en heeft drie slaapkamers, een ruime leefruimte met terras en onder dak een polyvalente ruimte die nog volledig naar wens kan ingericht worden. Ideaal om ondernemen en wonen te combineren! Het pand heeft reeds een basisakte, zodat het appartement afzonderlijk kan verhuurd of verkocht worden. Dit pand is dus zeker een investering waard!
Kortom, dit commerciële kantoor mét ruim appartement in Kampenhout is een interessante optie voor ondernemers die op zoek zijn naar een centraal gelegen pand met voldoende ruimte voor hun activiteiten of een investering op een toplocatie.
EPC: D | Asbestveilig | Vg, Wg, Gvkr, Vv, Gmo | Watertoets: score A.
Voor meer gedetailleerde informatie, indelingsplannen en attesten, raadpleeg zeker onze website: www.dekrem.be.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan