Woning te koop in Kaster met 3 slaapkamers
(Zimmo-code: LR7HU)
- Prijs Prijs op aanvraag »
- Adres Pontstraat 2 / C, 8572 Kaster
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 196 m²
- Grondopp. 2.175 m²
- Slaapkamers 3
- Badkamers 1
- Garages 2
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1987
- EPC 218 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op 01/03/2027
SCHRIJF JE IN VOOR DE EERSTE BEZOEKDAG VAN MAANDAG 31 AUGUSTUS VIA ONZE WEBSITE!
Ben jij op zoek naar een prachtig onderhouden villa op een ruim perceel van meer dan 2.000 m² in het landelijke Kaster, een deelgemeente van Anzegem? Gevonden!
De slaapkamer en badkamer op het gelijkvloers, de ruime en lichtrijke leefruimtes, de grote garage en het indrukwekkende bijgebouw van meer dan 100 m² zijn maar enkele van de vele troeven die we hier terugvinden!
INDELING:
GLV:
Je komt de woning binnen via de ruime inkomhal met gastentoilet. Van hieruit heb je toegang tot de lichtrijke living die aansluit op de keuken. Verder beschikt het gelijkvloers over een ruime slaapkamer, een badkamer, een aparte bureauruimte en een praktische berging. Ook is er een grote garage aanwezig.
1eV:
Op het eerste verdiep kom je boven in de nachthal. Van hieruit heb je toegang tot twee slaapkamers en een handige zolderruimte.
BIJGEBOUW:
Naast de woning bevindt zich een bijzonder ruim bijgebouw van meer dan 100 m². Deze extra ruimte biedt tal van mogelijkheden en is ideaal voor wie nood heeft aan een grote hobbyruimte, opslagplaats of werkruimte.
Lijkt deze prachtig onderhouden villa wel iets voor jou? Aarzel dan zeker niet en contacteer ons vandaag nog voor een bezoek!
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 48 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa /jaar