Woning te koop in Klemskerke voor € 485.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LOA6A)
In de rustige Heidelaan 101 in De Haan Vosseslag vinden we deze fantastische instapklare woning terug op een prachtig perceel van maar liefst 571 m². Dankzij de uitstekende ligging, de indeling en de vele mogelijkheden is deze eigendom ideaal als vaste woonst, tweede verblijf of investeringspand voor vakantieverhuur.
Bij het binnenkomen van de woning komen we terecht in de inkomhal die uitgeeft op de gezellige leefruimte. Aansluitend bevinden zich de eetplaats en de keuken, wat zorgt voor een aangename en open woonbeleving. Via de eetplaats kan u ook naar het vernieuwde buitenterras. Op het gelijkvloers vinden we daarnaast nog een eerste badkamer, twee volwaardige slaapkamers en toegang tot de zeer ruime garage. Het grote voordeel van deze woning is dat wonen op het gelijkvloers perfect mogelijk is.
Op de eerste verdieping bevinden zich nog twee mooie slaapkamers, een tweede badkamer en een apart toilet. Dankzij de vier volwaardige slaapkamers biedt deze woning slaapplaats aan tot acht personen, wat ze extra interessant maakt voor grote gezinnen of vakantieverhuur.
Buiten geniet u van een prachtig perceel van 571 m² met een perfecte zuidwestoriëntatie. Hierdoor kan u tijdens de zomermaanden volop genieten van de zon tot in de late avonduren.
Ook technisch werd de woning doorheen de jaren uitstekend onderhouden.
In 2009 onderging de woning een zeer grondige renovatie. Daarnaast werden zowel het dak als de gevel vernieuwd in 2016.
Recent werden bovendien nog 12 zonnepanelen geplaatst.
Bent u op zoek naar een ruime en instapklare woning aan de kust? Dan is deze eigendom zeker een bezoek waard.
Neem vandaag nog contact op met Victor van Immo Francois via Toon e-mailadres of op 0470 64 60 28.
Troeven
*Instapklaar
*4 slaapkamers - 2 badkamer
*Gunstig EPC
*Perfect georiënteerd perceel
*Ruime garage
1) Stedenbouwkundige bestemming
Wg: Woongebied
2) Beschermd erfgoed: neen
3) Geïnventariseerd erfgoed: niet van toepassing
4) Keuringsattest elektriciteit: in opvraag
5) Renovatieverplichting:
6) Overstromingsrapport:
Het onroerend goed is gelegen in:
Een afgebakend overstromingsgebied/ een afgebakende oeverzone: neen
Een risicozone voor overstromingen:neen
Een signaalgebied met bouwvrije opgave: neen
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 75 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar