Appartement te koop in Knokke voor € 695.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: KR2JN)
- Prijs € 695.000
- Adres Straat niet gekend, 8300 Knokke
- Type Appartement
- Woonopp. 72 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 2
- Bouwjaar 1956
- EPC 196 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- Vrij op bij akte na betaling
- Video Klik hier
Volledig gerenoveerd appartement met een uniek zicht over de villa’s te Churchilllaan.
Ideaal gelegen 2-slaapkamer appartement waar u kunt genieten van het magnifiek open zicht over de villa’s te Winston Churchilllaan.
Het appartement is in 2023 volledig gerenoveerd en men heeft gebruik gemaakt van kwaliteitsvolle materialen en met het oog voor detail. Over het hele appartement ligt er een mooie eiken parket. De ramen zijn voorzien van lamellen.
Indeling als volgt:
Ruime inkom, lichtrijke woonkamer waar u van de ochtendzon kunt genieten. Volledig geïnstalleerde keuken met een hoogwaardige afwerking met een composiet en volledig uitgeruste toestellen (met oven, inductiekookplaat, kookplaat, etc.)
De nachthal die leidt naar de 2 volwaardige slaapkamers. De master bedroom met een dubbel bed en een ensuite badkamer met een inloopdouche en een lavabomeubel met veel kastruimte. De master bedroom heeft een ook een leuk terras waar u van de avondzon kunt genieten. De 2e slaapkamer heeft ook een douche en een lavabomeubel in de kamer. Het toilet is apart bereikbaar via de nachthal.
Overname nieuwe meubelen aan €25 000.
Grote privatieve kelder aanwezig op -1 en fietsenberging.
EPC: 196 kWh/m² (CU: 2462013-RES-1)
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Documenten / Bestanden
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 81 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar
Te_Muren_-_type_verdieping.jpg