Appartement te koop in Knokke voor € 990.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LR818)
- Prijs € 990.000
- Adres Zeedijk-Albertstrand 512 / 39, 8300 Knokke
- Type Appartement
- Woonopp. 87 m²
- Slaapkamers 2
- Badkamers 2
- Garages 1
- Bouwjaar 1998
- EPC 174 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 1.639
- Vrij op 01/11/2027
Op zoek naar een aangename uitvalsbasis aan zee, op een topligging in Knokke? Dit ruime appartement combineert een uitstekende ligging met een comfortabele indeling, twee slaapkamers en een prachtig zijdelings zicht op strand en zee.
De lichtrijke woonkamer beschikt over een gezellige zit- en eethoek en geeft rechtstreeks toegang tot het terras aan de voorzijde. Dankzij de zuidwestelijke oriëntatie is dit een heerlijke plek om te genieten van de middag- en avondzon, met de kustlijn en de zee als decor.
De open keuken sluit mooi aan op de leefruimte en is uitgerust met onder meer een vaatwasser. Aansluitend bevindt zich een praktische berging.
Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers, elk met toegang tot het terras aan de achterzijde. De eerste slaapkamer heeft een aansluitende badkamer met ligbad, lavabo en toilet. De tweede slaapkamer beschikt over een eigen douchekamer met douche en lavabo. Daarnaast is er een afzonderlijk gastentoilet en een inkomhal.
Ook op het vlak van bergruimte scoort het appartement goed: op de ondergrondse verdieping beschikt u over een privatieve kelderberging, naast de gemeenschappelijke fietsenberging.
Troeven
- Prachtig zijdelings zicht op strand en zee
- Zuidwestelijk georiënteerd terras
- Twee volwaardige slaapkamers, elk met toegang tot een terras
- Twee badkamers
- Uitstekende ligging in Knokke
- Gemeenschappelijke fietsenberging
- Mogelijkheid tot aankoop van een garagebox in de residentie (150.000 euro)
Een appartement waar u meteen kunt genieten van alles wat Knokke te bieden heeft: de zee en het strand vlakbij, winkels en restaurants binnen handbereik en bovenal een heerlijk gevoel van vakantie, het hele jaar door.
Bent u op zoek naar een tweede verblijf, pied-à-terre of comfortabele woonst aan de kust? Plan dan zeker een bezoek en ontdek zelf de ligging, het uitzicht en de aangename indeling van dit appartement.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 100 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 705 /jaar