Herenwoning te koop in Knokke voor € 695.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LIZMR)
- Prijs € 695.000
- Adres Fincentlaan, 8300 Knokke
- Type Herenwoning (Huis)
- Woonopp. 165 m²
- Grondopp. 72 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Tuin N
- Bebouwing gesloten
- Bouwjaar op aanvraag »
- EPC 279 kWh/m²
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 744
- Vrij op overeen te komen
Op een uitstekende ligging in het centrum van Knokke, op wandelafstand van winkels, restaurants en openbaar vervoer, verkopen wij dit perfect onderhouden herenhuis. De ligging, het volume en de staat van onderhoud maken van deze woning een interessante opportuniteit.
Op het gelijkvloers een gezellige leefruimte met hoge plafonds en een prachtige parketvloer. De keuken is halfopen en goed uitgerust. De keuken en de leefruimte kijken uit op een klein maar gezellig stadsterras waar u kunt genieten van een aperitief of etentje. Op de eerste verdieping zijn er twee grote slaapkamers en een ingerichte badkamer met ligbad, douche en toilet. Op de nachthal tevens nog een tweede toilet. Er is een vaste trap naar de tweede verdieping die ingerichte is met slaapkamer drie en vier. De droge kelder en de geïsoleerde zolder zorgen voor voldoende bergruimte.
Deze woning is perfect onderhouden en beschikt over een conforme elektrische installatie, 12 zonnepanelen en een EPC-label C. Deze eigendom vormt een ideale gezinswoning of een interessante investering op een uitstekende centrale locatie.
Bezoeken? Graag na afspraak met Willem Cauwels via 050/89.27.70.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 88 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 478 /jaar