Appartement te koop in Koksijde voor € 445.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LM7W2)
! EXCLUSIEF PENTHOUSE APPARTEMENT MET RUIME TERRASSEN EN PRACHTIG ZEEZICHT IN NIEUWBOUWPROJECT DUINHOEK TE KOKSIJDE!
Het penthouse appartement is de eyecatcher van dit kleinschalig nieuwbouwproject dat bestaat uit slechts 4 appartementen. De werken van deze nieuw te bouwen residentie, gelegen te Joststraat 7A, 8670 Koksijde - een rustige ligging, vlakbij zee en de duinen - vangen binnenkort aan. De oplevering is voorzien rond april 2027.
Het duplexappartement werd als volgt ingedeeld:
Verdieping 4: inkomhal | open, volledig uitgeruste keuken met aanpalende berging | leefruimte uitgevend op balkon met zijdelings zeezicht | afzonderlijk toilet | slaapkamer met aanpalende badkamer voorzien van inloopdouche en lavabo | trap naar de bovenverdieping;
Verdieping 5: tweede slaapkamer uitgevend op zonneterras aan de achterzijde | badkamer voorzien van douche en lavabo | salon uitgevend op ruim terras met zijdelings zicht op zee.
De indeling van het appartement kan nog aangepast worden naar uw wensen. Drie slaapkamers zijn mogelijk!
TROEVEN: kleinschalige residentie - ruime terrassen (30 m²) - Prachtig zicht op zee - 2 à 3 slaapkamers - Kwalitatieve afwerking
Aankoop van kelderberging in de residentie mogelijk. Gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig.
De foto van het zicht op zee werd genomen van op de tweede verdieping. Het zeezicht op de vierde verdieping zal dus nog indrukwekkender zijn!
Exclusief verblijven aan zee op het hoogste niveau? Genieten op een groot terras met zicht op zee? Deze penthouse in nieuwbouwproject Duinhoek combineert zicht op zee met luxe, ruimte en een ongeëvenaard wooncomfort.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Verdieping 0
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 327 /jaar