Appartement te koop in Kontich voor € 199.000 met 2 slaapkamers
(Zimmo-code: LQ39R)
Vandaag tonen we u dit ruime appartement op de eerste verdieping van een kleinschalig gebouw, ideaal gelegen vlak bij winkels, scholen, openbaar vervoer en de belangrijkste invalswegen.
We komen binnen in de inkomhal met praktische ingemaakte kasten en een apart gastentoilet.
De lichtrijke woonkamer straalt warmte uit dankzij de prachtige visgraatparket. Aansluitend bevindt zich de gesloten keuken, basis ingericht en klaar voor dagelijks gebruik.
Over de volledige breedte van het appartement loopt een smal terras met zonnewering, waar u heerlijk van de buitenlucht kunt genieten.
Verder beschikt het appartement over een badkamer met ligbad en dubbele lavabo, een ruime derde kamer en achteraan nog twee slaapkamers van ongeveer 10 m² en 12 m².
Ook een private kelderberging is inbegrepen.
Nog enkele troeven:
EPC van slechts 145 kWh/m²/jaar.
Dak vernieuwd in 2015.
elektriciteit conform
Condensatieketel van 2019.
Momenteel verhuurd aan €750 per maand, exclusief €60 gemeenschappelijke kosten, waardoor dit ook een interessante investering is.
Bent u op zoek naar een ruim appartement op een uitstekende ligging, zowel voor eigen bewoning als investering? Neem dan snel contact met ons op voor een bezoek.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Indeling
Bebouwing
Comfort
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 55 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 34 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 165 /jaar
260611_Asbestattest_Gallo_Romeinenlaan_15_bus...
Keuringsverslag_electriciteit_23092011_positi...