Handelspand te huur in Kortrijk voor € 2.750
(Zimmo-code: L7D58)
Burgemeester Reynaertstraat 2, 8500 Kortrijk
Zimmo-code: L7D58
- Prijs € 2.750
- Adres Burgemeester Reynaertstraat 2, 8500 Kortrijk
- Type Handelspand (Bedrijfsvastgoed)
- Woonopp. op aanvraag »
- Grondopp. op aanvraag »
- Handelsopp. 446 m²
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1980
- EPC In aanvraag
- Renovatieplicht Niet van toepassing
- KI € 9.030
Dit hoekpand biedt een uitstekende zichtbaarheid en beschikt over een totale oppervlakte van ca. 197 m² op het gelijkvloers en een bijkomende 200 m² op de mezzanineverdieping. Het pand omvat bovendien 8 privéparkeerplaatsen, een zeldzame troef in het centrum.
Door gedeeltelijke verhuur van het gebouw wordt er een nieuwe toegangszone gecreëerd, met ingang aan de zijde van het Schouwburgplein. De beschikbaarheid van het pand is afhankelijk van de geplande werken.
In de directe omgeving bevinden zich bekende retailers zoals CitySafes, Accent, The Job Store, Bavet en KBC Bank, wat de commerciële aantrekkingskracht verder versterkt.
Ideaal voor ondernemers die op zoek zijn naar een toplocatie met tal van mogelijkheden.
Bent u op zoek naar bedrijfsvastgoed bestaande uit een kantoorgebouw te huur in Kortrijk? Aarzel dan niet om ons te contacteren op het nummer 056 21 11 11.