Woning te koop in Lauwe voor € 375.000 met 4 slaapkamers
(Zimmo-code: LOVNU)
- Prijs € 375.000
- Adres Hogeschuurstraat 59, 8930 Lauwe
- Type Woning (Huis)
- Woonopp. 238 m²
- Grondopp. 789 m²
- Slaapkamers 4
- Badkamers 1
- Bebouwing op aanvraag »
- Bouwjaar 1961
- EPC 445 kWh/m²
- Renovatieplicht Van toepassing
- KI € 708
- Video Klik hier
Karaktervolle ruime halfopen woning met 4 slaapkamers, garage en zonnige tuin in Lauwe
In een uiterst rustige en residentiële wijk in Lauwe bevindt zich deze kloeke halfopen woning met tal van mogelijkheden. Dankzij de topligging, de mooie volumes en de authentieke elementen vormt dit de ideale gezinswoning voor wie ruimte en potentieel zoekt.
Vooraan beschikt de woning over twee opritten, wat zorgt voor extra parkeergelegenheid. Via de ruime inkomhal bereikt u de gezellige leefruimte met aangenaam zicht op de tuin. Aan de voorzijde bevindt zich een veelzijdige voorkamer die perfect kan dienen als bureau, speelkamer of uitbreiding van de leefruimte. De geïnstalleerde keuken sluit mooi aan op de leefruimte.
Op het gelijkvloers vindt u bovendien een zeer ruime kelder, een praktische wasberging en een inpandige garage.
De eerste verdieping telt maar liefst vier volwaardige en ruime slaapkamers. De vernieuwde badkamer is uitgerust met een ligbad, inloopdouche en toilet. Vanuit de vierde slaapkamer leidt een vaste trap naar de ruime zolder, die nog heel wat extra mogelijkheden biedt.
De woning beschikt overal over nieuwe beglazing en centrale verwarming op aardgas.
Momenteel is er een renovatieverplichting van toepassing (E-label), echter door het isoleren van de zolder kan relatief eenvoudig een verbetering naar een C-label worden behaald.
Buiten geniet u van een prachtig georiënteerde tuin met twee terrassen en een extra stuk tuin, ideaal als moestuin, speelruimte of voor het houden van dieren.
Bent u op zoek naar een ruime woning met karakter die u nog naar eigen smaak kunt opfrissen? Dan is dit beslist een bezoek waard!
Contacteer Bénédicte voor een bezoek via 0472 54 61 21.
Financieel
* Eventuele bijkomende kosten kunnen BTW, registratierechten, ereloon- en aktekosten notaris zijn.
Bebouwing
Comfort
Overige
Certificaten
Overstromingen
Ruimtelijke ordening
Maandelijkse aflossing v.a. /mnd
-
/mnd
op 25 jaar -
/mnd
op 20 jaar -
/mnd
op 15 jaar - Vraag hypothecair voorstel aan
Kostenraming voor dit pand circa € 69 /mnd Meer info
- Brandverzekering circa € 40 /mnd
- Familiale verzekering circa € 7 /mnd
- Schuldsaldoverzekering circa € 252 /jaar